Ekmek yapma makinesı alınır mı?

Fırın çok daha büyük yer kaplar ve aslında bu tarz cihazlar ekmeğin çeşitliliğini arttırmak için içine çekirdek vs koymak için kullanılır. Aynı zamanda bir akrabam çölyak hastası olduğu için ekmekteki gluten kendisine alerji yapıyor. Bu yüzden glutensiz un ile ekmeği kendisi yapmak zorunda. Fırınlarda glutensiz ürün olmuyor. Olan da bu tarz hastalıkları olanlar için çok ciddi sterilize gerektiriyor. Halk fırınlarında bizler için sorun yok ama bu tarz durumda insanlar için o sterilizelik hayati önem taşıyor ve ekmeklerini evde yapmak durumunda kalıyorlar. Bu sebepten bence gerçekten bulanın eli öpülesi bir cihazdır kendileri.
Dostum gluten ile fırında pişirmenin ilgisi yok. Bu cihaz sadece pratikleştirir. Bende glutensiz özel bir diyet uyguluyorum. Ekmeği fırında evde kendimiz yapıyoruz. Bildiğin normal fırın hemde.

Fırın çok daha büyük yer kaplar ve aslında bu tarz cihazlar ekmeğin çeşitliliğini arttırmak için içine çekirdek vs koymak için kullanılır. Aynı zamanda bir akrabam çölyak hastası olduğu için ekmekteki gluten kendisine alerji yapıyor. Bu yüzden glutensiz un ile ekmeği kendisi yapmak zorunda. Fırınlarda glutensiz ürün olmuyor. Olan da bu tarz hastalıkları olanlar için çok ciddi sterilize gerektiriyor. Halk fırınlarında bizler için sorun yok ama bu tarz durumda insanlar için o sterilizelik hayati önem taşıyor ve ekmeklerini evde yapmak durumunda kalıyorlar. Bu sebepten bence gerçekten bulanın eli öpülesi bir cihazdır kendileri.
Benim babam un özel alıyor bütün malzemelerini kendisi özel alıp yapıyor. İstediğin her hangi bir un türünden bile ekmek yapabiliyor.

Evde yaptığını söyledim ama sen fırınlardan diyorsun yav dışardaki fırınlar konusu değil ki. Kişi kendi durumuna göre istediği şekilde ekmek yapabilir.

Fırında her türlü ekmek yapabilirsiniz. Benim babam internette gördüğü her ekmeği yapar.

Önemli olan bunun oranını ayarlamak.

Dostum gluten ile fırında pişirmenin ilgisi yok. Bu cihaz sadece pratikleştirir. Bende glutensiz özel bir diyet uyguluyorum. Ekmeği fırında evde kendimiz yapıyoruz. Bildiğin normal fırın hem de.

Başkan okuduğunu tam olarak anladığını düşünmüyorum. Ben fırının daha fazla yer kapladığını belirttim sadece. Gluten alerjiye sebep olan bir şey. Söylediklerim bundan ibaret yoksa glutensiz un ile yapılan yiyecekleri her yerde pişirebilirsiniz.

Benim babam un özel alıyor bütün malzemelerini kendisi özel alıp yapıyor. İstediğin herhangi bir un türünden bile ekmek yapabiliyor.

Evde yaptığını söyledim ama sen fırınlardan diyorsun yav dışardaki fırınlar konusu değil ki. Kişi kendi durumuna göre istediği şekilde ekmek yapabilir.

Fırında her türlü ekmek yapabilirsiniz. Benim babam internette gördüğü her ekmeği yapar.

Önemli olan bunun oranını ayarlamak.

Ben dışarıdaki halk fırınlarından bahsettim. Gidip ekmek aldığımız fırınlardan bahsettim evdeki fırınlardan değil dostum. 😊

Babanın ellerine sağlık.

Başkan okuduğunu tam olarak anladığını düşünmüyorum. Ben fırının daha fazla yer kapladığını belirttim sadece. Gluten alerjiye sebep olan bir şey. Söylediklerim bundan ibaret yoksa glutensiz un ile yapılan yiyecekleri her yerde pişirebilirsiniz.

Ben dışarıdaki halk fırınlarından bahsettim. Gidip ekmek aldığımız fırınlardan bahsettim evdeki fırınlardan değil dostum. 😊

Babanın ellerine sağlık.
Kanka o zaman boş yapma. Kendisi dışardan ekmek alıyorum dememiş ki. Sadece ekmek makinesi alayım mi demiş bende hayır evdeki fırında olur dedim. Sende gelip bir dünya konuşmussun ortada halk fırınlardan satılan cümle olmamasına rağmen.

Fırın çok daha büyük yer kaplar ve aslında bu tarz cihazlar ekmeğin çeşitliliğini arttırmak için içine çekirdek vs koymak için kullanılır.

Dostum bence sen Türkçe kullanarak derdini anlatamıyorsun. Yukarıda ki cümlenden ilk söylediğin değil benim dediğim anlaşılıyor. Sanki fırında yaptığın ekmeğe çekirdek vs. koyulamıyormuş gibi yazmışsın.

Dilini daha iyi kullanırsan dediğin gibi anlaşılır.

Geri
Yukarı