Çözüldü Ekolayzer Ayarlama ve Realtek Sürücü Kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tunahan Cesur

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Windows 10 Pro sürüm 1909 kullanıcısıyım. Ses geliyor ama HD Realtek bilgisayarımda galiba kurulu değil çünkü hiçbir yerde bulamadım. Ekolayzer ayarı yapmak istiyorum ve HD Realtek'in gerekli olduğunu öğrendim. HD Realtek'i kurmak zorunda mıyım ekolayzer ayarı yapmak için? Zorundaysam nasıl kuracağımı kısaca anlatırsanız sevinirim ( Kur, install, OK ,finish gibi mi yoksa bilmem gerekenler var mı?). Şimdiden teşekkürler...

Çözüm
Arkadaşlar Realtek'i kurdum, yeniden başlattırdı ancak hala hiçbir yerde Realtek'in logosu, yöneticisi, veya herhangi bir şeyi yok. Arattım gene yok, denetim masasında da bulamadım. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar Realtek'i kurdum, yeniden başlattırdı ancak hala hiçbir yerde Realtek'in logosu, yöneticisi, veya herhangi bir şeyi yok, arattım gene yok, denetim masasında da bulamadım. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar teşekkürler sorun çözüldü, MSI'ın sitesinden bulup kurdum. Sorun çözüldü.
Kurulumu söylediğiniz tarzda çok basit. Burdan halledebilirsiniz.

Yukarıdaki arkadaşın attığı linkten indirip temiz kurulum yapın. Bazen masaüstünde veya sağ altta görünmüyor. Aşşağıdaki şekilde bulabilirsiniz.

Adsız.jpg

Arkadaşlar Realtek'i kurdum, yeniden başlattırdı ancak hala hiçbir yerde Realtek'in logosu, yöneticisi, veya herhangi bir şeyi yok. Arattım gene yok, denetim masasında da bulamadım. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar Realtek'i kurdum, yeniden başlattırdı ancak hala hiçbir yerde Realtek'in logosu, yöneticisi, veya herhangi bir şeyi yok, arattım gene yok, denetim masasında da bulamadım. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar teşekkürler sorun çözüldü, MSI'ın sitesinden bulup kurdum. Sorun çözüldü.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı