Ekonomi hakkında düşüncen nedir?

eminmisin

Centipat
Daha fazla  
Biliyorsunuz sayın Recep tayyip Erdoğan seçimden sonra Türkiye'ye büyük zararlar vermiştir zam üstüne zamlar yapılmıştır. AKP'li vatandaşlar bile isyan ediyor benzin mazot zam oranı büyük ölçüde artış göstermiştir. Babam bile isyan etti ekonomi nasıl muhalefet değiştirilmeli mi ittifak ile muhalefet ortak mı?
Sorum şudur ülke hakkında düşüncelerinizi almak isterim.
Ör: Ekonomi iyi mi kötü mü?

Ortada düşünecek bir ekonomi kalmadı.

AKP'li vatandaşlar bile isyan ediyor.

Şahsen samimi gelmiyor, yarın seçimler tekrardan yapılsın. Bunlar gene AKP'ye oy atar.

Biliyorsunuz sayın Recep tayyip Erdoğan seçimden sonra Türkiye'ye büyük zararlar vermiştir zam üstüne zamlar yapılmıştır. AKP'li vatandaşlar bile isyan ediyor benzin mazot zam oranı büyük ölçüde artış göstermiştir. Babam bile isyan etti ekonomi nasıl muhalefet değiştirilmeli mi ittifak ile muhalefet ortak mı?
Sorum şudur ülke hakkında düşüncelerinizi almak isterim.
Ör: Ekonomi iyi mi kötü mü?

Ben açıkçası AKP'ye oy atıp pişman olanların tekrar AKP'ye oy vereceğini düşünüyorum.

O kadar ama o kadar berbat ki, telefonunu çıkar göster diyen dayı bile oy verdiğine bin pişman olmuş, hatta adamın ağzına telefon sokmuşlar.
1690967844364.png

İsyan eden AKP'li unluler Mehmet simsek sevmedigi icin ediyor, adamlar dolarin 20 tl artmasina ses cikarmadi buna mi ses cikaracaklar? Her seyi bilen buyuk oyun diyen dayilar gibi olmak istemem ama bir sey planliyorlardir.

Ekonomi mi? Hangi ekono mi? Ülkeyi yediler bitirdiler çektiler altlarına yalakaları güzel Ferrari son model arabaları halkı düşünen var mı? Tabii yok sonrasında ne oldu bu şatafatlı hayatları uzun mu süreceklerini sandı, bu kör olmuş millet hesabını sormazsa Allah'ın sormayacağını mı düşündüler bak kasada parada bitti işte Allah adamı böyle yavaşca bitirir beter eder ama sonrasında ne oldu gene pişkinlik ve arsızlık yüzsüzlük daha kötü kelimeler varda banlanırım diye söylemiyorum bazı kelimeleri, yine halka ödetiyorlar halk senin yaptığın çökerttiğin ekonomiyi neden düzeltsin? Onların suçu ne? Seni zaten en çok Avrupa kandırdı suriyelilere Afgan sapıklarına siz bakın biz size yardım ederiz diye birkaç dolar yolladı avuttu bunu ve daha sonra ne oldu gene bizim cebimizden paralar çıktı ve kasayı böyle yediler bitirdiler seçimden önce vaatlerde bulundu emekliye zam ona buna zam filan KDV ÖTV'de gençlere bilgisayar telefon almalarında indireceğiz dediler ne oldu bozuk çöküş ekonomisi ile şimdi yapsa ne olur? Yapmadılar kandırdılar zaten emekliye zam yok çünkü kasada para bitti! Özetleyecek olursak ekonominin bu kadar kötü olmasının ana sebepleri Suriyeli ve Afganlar olmak üzere reislerinin yalakalarının lüks şatafatlı hayatları, her neyse ekonomiyi boş verin bence %52'si halen hayatından memnun yoluna bakıyor beter olsunlar.

Son düzenleme:
Çadırda yaşayan insanlar sarayda yaşayan insanlara oy verdiler.
Hocam bu olayda seçimin rengini değiştirdi bir olay vardı çok yanlış anlaşıldı aslında yardım eden birçok kişi malum parti kazandığının hırsıyla bazı olayları yanlış anlattılar aslında demek istedikleri size yardım gelmedi malum parti size kader deyip geçiştirdi o beğenmediğiniz CHP'den aday çıkmış belediye başkanları yolları düzeltmek için canla başla çalıştı ama bunu göremeyip halen nasıl o malum partiye oy verirsiniz diye isyan etti ama bazıları bu olayı çok yanlış anladı sandılar ki ettikleri yardımı siyaset için yaptılar sandılar öyle anladılar menfaat uğruna sandılar ama olay öyle değildi bence bu olayın yanlış anlaşılmasının en büyük fiili yine o reis yalakalarının oyunuydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı