Ekonomi nasıl düzelir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Almanya sanayileşerek üreterek ve ihracat ederek bu ekonomiye ulaştı.

COVID-19 ve Ambargo şu an 2 büyük sıkıntı. Ve halkımızda Ekonomi kötü diye sadece isyan ediyor hiçbir şey yapmıyor. Asgari ile çalışmıyor bu sefer hiç kazanamıyor. Bari şimdilik böyle idare etsinler, ekonomi 2023'den sonra iktidar gitse de gitmese de ekonomi düzelecek.
Halk ekonomi bakanı mı bir şey yapsın?

Başlamayın hemen şu 2023 saçmalığına. Her şeyde dışa bağımlı Türkiye 2023’de sihirli değnek değmeyecek ülkeye.

2023'de şahlanacağız diye bir söz etmedim? 2023'den sonra çok şey değişecek. Şu anda her şey 2023'e bağlı. 2023'den sonra değişiklikler ve üretimler hali hazırda olacak.

Benimle muhatap olma kardeşim.

Kolay kolay düzelmez şunu aklınıza sokun. "2023 de yeni iktidar gelecek ülke düzelecek" avucunuzu yalarsınız. Hele ki böyle dışa bağımlı bir ülke de.

Ekonomi öyle hemen düzelen bir şey değil. Eğer üretim desteklenirse, yerinde yatırımlar yapılırsa 5-10 yıl içinde ayağa kalkabilir bu ülke ki bu en iyi ihtimal, kötüsünü sizin hayal gücünüzü bırakıyorum.

2023'de şahlanacağız diye bir söz etmedim? 2023'den sonra çok şey değişecek. Şu anda her şey 2023'e bağlı. 2023'den sonra değişiklikler ve üretimler hali hazırda olacak.

2023'de ne olacak?

Ne olacak mesela merak ettim. Kırmızı et ülkede az olduğu için dışarıdan alıyoruz 2023’de ne olacak mesela bir anda et bolluğu falan mı olacak?

Ne olacak mesela merak ettim. Kırmızı et ülkede az olduğu için dışarıdan alıyoruz 2023'de ne olacak mesela bir anda et bolluğu falan mı olacak?

Et ne alaka ne saçmalıyorsun?

Herkes az çok bir şeyler ÜRETME kafasına geçtiği zaman. Önümüzde uzun bir süreç var. Herkese kolay gelsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı