Ekonomi, siyaset ve yönetim yapılabilecek bir oyun önerisi

TheSemX

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Benim aradığım tarz tam olarak oyunda gerek ekonomik ilişkiler, diplomasi, gerektiği yerde siyaset ve politika ve yönetim tabanlı bir simülasyon oyunu arıyorum. Mesela Big Ambitons oynadım, sevdim ama benim istediğim tam detaylar yok. Cities XL' de aradığım çoğu şey var ama orda da ekonomi ve politika çok arka planda. Tropico 6 önerenleri çok gördüm, henüz hiç başlamadım ama merak etmiyor değilim. Bildiğiniz böyle bir oyun varsa bana önerebilir misiniz.

Arkadaşlar merhabalar. Benim aradığım tarz tam olarak oyunda gerek ekonomik ilişkiler, diplomasi, gerektiği yerde siyaset ve politika ve yönetim tabanlı bir simülasyon oyunu arıyorum. Mesela Big Ambitons oynadım, sevdim ama benim istediğim tam detaylar yok. Cities XL' de aradığım çoğu şey var ama orda da ekonomi ve politika çok arka planda. Tropico 6 önerenleri çok gördüm, henüz hiç başlamadım ama merak etmiyor değilim. Bildiğiniz böyle bir oyun varsa bana önerebilir misiniz.
Hoi4.

Arkadaşlar merhaba. Benim aradığım tarz tam olarak oyunda gerek ekonomik ilişkiler, diplomasi, gerektiği yerde siyaset ve politika ve yönetim tabanlı bir simülasyon oyunu arıyorum. Mesela big ambitons oynadım, sevdim ama benim istediğim tam detaylar yok. Cities XL'de aradığım çoğu şey var ama orada da ekonomi ve politika çok arka planda. Tropico 6 önerenleri çok gördüm, henüz hiç başlamadım ama merak etmiyor değilim. Bildiğiniz böyle bir oyun varsa bana önerebilir misiniz?

Civilization 6 100 saat oynadım.
Basit olarak Age of History 2 Bloody europe 2 modu 2000 saat oynadım :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı