Ekonomik iPhone modeli beklenmeli midir?

Hocam açıkçası gerçek veya güvenilir bir yerden gelen bir sızıntı olsaydı Log, GSM gibi siteler bunun haberini yapardı diye düşünüyorum...
Hayır yani sızıntı falan demişler ama sızıntı için bile anormal seviyede az bilgi var, 10 cümleden 9'u tahmin o haberdeki.

Bana gerçek gelmedi açıkçası ama bekleyip görelim.

(Telefon 250 dolardan çıksa şu an ~3250 TL ediyor, vergiler eklenince ~5500 TL ediyor. Buna mağaza payı, distribütör ücreti falan eklenince 6000-6200 TL olur fiyat. Telefonu Türkiye'de 150 dolar civarında satmaları gerekir 4000 TL'den satabilmeleri için.)
Bende tam inanamadım. Heralde A52 yi vakit kaybetmeden alırız. Dolar uçtu fiyatlar güncel değilken elimizi çabuk tutmak lazım.

Bunu bende söyledim o kadar parayı bir telefona veremem dedi. Arada 1600 TL fark var. Tekrar düşündüğümde babamın böyle bir telefona ihtiyacı olmadığı kanısına vardım. Babam günlük kullanıcı WhatsApp Telegram arama vs. Eski telefonu A3 2016 artık kasmaya başladı ve yavaşladı.
A serisindense S serisi daha mantıklı geçen hafta dolar alevlenmeden 5600 TL’den anneme abime ve kız arkadaşıma aldım hepsi çok memnun. Ama senin kullanım amacın farklı A52 daha iyi bence de.

Daha çok beklersin özel olarak ucuz iPhone yapmazlar zaten şu an en ucuz iPhone SE 2020 daha da uygunu gelmez adamlar daha özel bölge fiyatlandırması yapmıyor bir de kalkıp iPhone'mu yapacaklar Apple kılını bile kıpırdatmaz bunun için her türlü satıyor zaten pahalı olsa ne alan bir şekilde alıyor sonuçta.

Geri
Yukarı