Ekonomik tatil yeri tavsiyesi

ufukcaglarsk

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar arkadaşlar. Geçen seneki tatilimi Antalya Alanya'da yaptım ve inanılmaz derecede uygun bir fiyata konakladım. Merkez konumu olan bir apartta geceliği kişi başı 50 liraya(şaka gibi geliyor farkındayım) konaklayabildim. Bu yaz için tekrar görüştüm ve fiyatı 2 katına çıkarmış kel abimiz. Ben de madem öyle ortalama bir fiyat vereceğim farklı yerler görmek gezmek istiyorum. Kız arkadaşımla geziyoruz tavsiyeleriniz buna uygun olursa çok sevinirim. Öncelik olarak gideceğimiz yerin denizinin temiz olmasını istiyoruz. Birkaç yere baktım fakat genelde internetten araştırıldığında malum standart otel fiyatlarıyla karşılaşıyorum. Şehir çok önemli değil zaten mecburen seyahat edeceğiz. Varsa keşfettiğiniz ekonomik pansiyonlar, apartlar vs paylaşırsanız çok makbule geçer. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Bu arada konakladığım yerin bilgilerini almak isteyen olursa da paylaşabilirim. Tek göz oda, duşu banyosu içinde, tvsi vs vs. Güvenilir bir yer ve inanılmaz merkezi. Sahibi de ılımlı kibar bir adam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çanakkale, Balıkesir, Aydın illerinde harika yerler var. Denizi temiz, havası oralardan daha güzel ve oradan daha ucuzdur herhalde. Ama Suriyeli var mıdır yok mudur bilemem. Fiyatın 2 katına çıkması gayet normal bu arada, ekonominin durumunu düşününce her yerde fiyatlar arttı.

Çanakkale, Balıkesir, Aydın illerinde harika yerler var. Denizi temiz, havası oralardan daha güzel ve oradan daha ucuzdur herhalde. Ama Suriyeli var mıdır yok mudur bilemem. Fiyatın 2 katına çıkması gayet normal bu arada, ekonominin durumunu düşününce her yerde fiyatlar arttı.
Fiyatı hâlâ ekonomik kimseye kızmıyorum da benim cebime giren para da 2 kat artsaydı keşke 😀 Öneriler için teşekkürler.
Dikili,Çandarlı,Bademli.
Araştıracağım, teşekkürler 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı