Ekran gelmiyor

Yeni PC ise zaten artık bip olayı olmuyor ama herhalde hiç açılmıyor ekran gelmiyor dediğine göre.

Haklısınız ama ekran gelmiyor dediği için direkt hiç gelmiyor olarak hesapladım.

Ekran tamamen gelmiyor açılmıyor PC şu an da bir yola çıktım yarın dediklerinizi teker teker deneyeceğim cevaplar için teşekkürler.
HDD görüntü gelmesini engellemez. Mavi ekran bana CPU'ya da RAM sinyali veriyor. BIOS pilini çıkarıp sonrasında RAM'leri çıkarıp sarı uçlarını silgi ile silip tekrar takmayı dener misiniz?

Dediğiniz gibi yaptım ve sorunum çözüldü teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Ekran tamamen gelmiyor açılmıyor PC şu an da bir yola çıktım yarın dediklerinizi teker teker deneyeceğim cevaplar için teşekkürler.

Dediğiniz gibi yaptım ve sorunum çözüldü teşekkür ederim.
Rica ederim, sizin yazdığınız mesajın bir üstündeki mesajı yazan üye yüzünden yasaklandım o yüzden cevap veremedim :D Kendisi ürpetici biraz stalkladı beni birkaç konuma cevap falan yazmış :O

Rica ederim, sizin yazdığınız mesajın bir üstündeki mesajı yazan üye yüzünden yasaklandım o yüzden cevap veremedim :D kendisi ürpetici biraz stalkladı beni birkaç konuma cevap falan yazmış: O

Anladım o tarz insanları fazla takmamaya çalışın ve bir sorum daha olacaktı PC açıldı ama daha az önce tekrar mavi ekran aldım xd.

Yeni konular

Geri
Yukarı