Ekran görüntüsü sızdı, Windows 12 geliyor!

Bukalemun gibi renk değiştirmekten başka bir şey yapmıyor Kaykılsoft Bindows. Aynı sistemi makyajlayıp makyajlayıp veriyorlar. Isıtıp ısıtıp aynı yemeği yemek gibi kabak tadı verdi artık. Lezzetine varamıyorum. Microsoft bir yazılım şirketi değil sadece bir McDonalds. Ürettikleri ürünlerde zerre zevk yok. Ruhsuz soğuk ve hata veriyor. Mavi ekranın o soğuk yüzü beni üşütüyor.

Bukalemun gibi renk değiştirmekten başka bir şey yapmıyor Kaykılsoft Bindows. Aynı sistemi makyajlayıp makyajlayıp veriyorlar. Isıtıp ısıtıp aynı yemeği yemek gibi kabak tadı verdi artık. Lezzetine varamıyorum. Microsoft bir yazılım şirketi değil sadece bir McDonalds. Ürettikleri ürünlerde zerre zevk yok. Ruhsuz soğuk ve hata veriyor. Mavi ekranın o soğuk yüzü beni üşütüyor.
Tabi detaylarda elbette değişimler vardır ona bir şey diyemem ama normal bir kullanıcı için Windows görev çubuğu ve birkaç şey dışında bir değişiklik göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar mükemmel haberler mevcut. Windows 12 ekran görüntüsü Windows Central tarafından sızdırıldı. Diyeceksiniz Windows 12 olduğunu nereden biliyorsun diye, hemen açıklayayım. Ekran görüntüsünde sağ üst köşede saate dikkatli bakın 12:12 yazıyor. :)Hatırlarsanız Windows 11 tanıtımında 11:11 yazıyordu. Bunu sanırım kimse fark etmemiş.
Sızdırılan ekran görüntüsü:

Eki Görüntüle 1545075

Şimdi de saate dikkatli bakalım.

Eki Görüntüle 1545077

Şimdi ise Windows 11 tanıtımındaki saati görelim.

Eki Görüntüle 1545078

Etkinlikte sızdırılan görüntüsünün tam hali bu şekilde.

Eki Görüntüle 1545112

Son olarak Windows 11'in çıkacağını da Windows Central'in sızdırdığını da belirtmek istiyorum.

Windows 12 yaklaşıyor, ne düşünüyorsunuz? :) Bana soracak olursanız altyapı değişsin başka bir şey istemiyorum. :D
Bu, Microsoft Ingite konferansında kaydedilen görüntü. Görüntü, çoğu kaynaklarda Windows 11 için büyük UI değişimi olarak belirtilir. Fakat saat detayı, açık Word belgesinin başlığının "Next Valley Prototype" olması ve değişiklikler bu yapının Windows 12'nin geliştirme yapısı olduğunu destekliyor. Ve çalışmalar muhtemelen sürüm 22H2 piyasaya sürüldükten sonra başlanmış olmalı, 2024 yılında tanıtılacağı bekleniyorsa beklentiyi karşılayan sürüm gelebilir.

Arkadaşlar mükemmel haberler mevcut. Windows 12 ekran görüntüsü Windows central tarafından sızdırıldı. Diyeceksiniz Windows 12 olduğunu nereden biliyorsun diye, hemen açıklayayım. Ekran görüntüsünde sağ üst köşede saate dikkatli bakın 12:12 yazıyor. :)hatırlarsanız Windows 11 tanıtımında 11:11 yazıyordu. Bunu sanırım kimse fark etmemiş.
Sızdırılan ekran görüntüsü:

Eki Görüntüle 1545075

Şimdi de saate dikkatli bakalım.

Eki Görüntüle 1545077

Şimdi ise Windows 11 tanıtımındaki saati görelim.

Eki Görüntüle 1545078

Etkinlikte sızdırılan görüntüsünün tam hali bu şekilde.

Eki Görüntüle 1545112

Son olarak Windows 11'in çıkacağını da Windows Central'in sızdırdığını da belirtmek istiyorum.

Windows 12 yaklaşıyor, ne düşünüyorsunuz? :) bana soracak olursanız altyapı değişsin başka bir şey istemiyorum. :D

Konsept tasarım olabilir gerçek olmayabilir, bu kadar hızlı Windows 12 çıkarmaları mümkün değil. Hele ki zaten bu kadar çabuk sızması imkansız, konsept olarak düşünmemin sebebi dosya gezgini ikonu Windows 10 ile aynı.

Geri
Yukarı