Ekran görüntüsü sızdı, Windows 12 geliyor!

Yani çözüm belli. Her yeni çıkanı kullanmak yerine arada 2 nesil fark olacak.
Nasıl Windows 7 taş gibiydi. Sonra 8 çıktı tutmadı sonra 10 çıktı, 7'den 10 geçiş başladı direkt. Aynı şekilde şimdi 10'dan 12'ye büyük geçiş olacak. 11 bence fragman gibi bir şey. Microsoft bence 11 ile şunu demek istiyor; işte biz bir şeyler yapacağız siz şimdilik bununla takılın gözünüz ayağınız alışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar heyecanlanmanıza gerek yoktu sanki istediği oyuncak alınmış çocuk gibi yazmışsınız resmen.

Mimik oynamadı. Boş yorumlarınızı kendinize saklayın, konuyu kirletmeyin teşekkürler.

Microsoft yağcıları yine başlamışlar aslında Windows 11 Windows 12'nin betasıydı diye. Hahaha.

Öyle zaten :D
Bütün görüntüler, 11'in altyapısının 10 ile aynı olması vs. hepsi bunu gösteriyor.

Yakın zamanda çıkacağını zannetmiyorum.

2024 başında çıkacak sızan bilgilere göre. Ama değişiklik olur mu bilemem.

Bukalemun gibi renk değiştirmekten başka bir şey yapmıyor kaykılsoft bindows. Aynı sistemi makyajlayıp makyajlayıp veriyorlar. Isıtıp ısıtıp aynı yemeği yemek gibi kabak tadı verdi artık. Lezzetine varamıyorum. Microsoft bir yazılım şirketi değil sadece bir McDonald's. Ürettikleri ürünlerde zerre zevk yok. Ruhsuz soğuk ve hata veriyor. Mavi ekranın o soğuk yüzü beni üşütüyor.

☺️ Hadi sen yap o zaman biz kullanalım.

☺️ Hadi sen yap o zaman biz kullanalım.

İnsanlara açık bir işletim sistemi dolayısıyla eleştiri hakkına sahibiz. Arkadaş gayet doğru söylüyor, altyapı hala çürük ve kullanılmaz durumda. Yaptıkları tek şey üç beş görsellik eklemekten ibaret. Böyle mükemmel bir yapıyı para gözlülük ve uyuşukluk yüzünden mahvediyorlar.

Geri
Yukarı