Ekran ışığı kısma ayarları yok

Daha fazla  
Yakın zamanda Windows 10 için format attırdım ama ekran ışığı fazla geldiği için ışığı kısmaya çalıştım. Fakat ayarlar kısmında ışığı kısma ile ilgili herhangi bir şey yoktu. Ekranın saga mesaj kısmına tıkladım orada da yoktu. Yani kısacası ekran kısma ile ilgili her türlü ayara bastım olmadı. İnternetten bununla ilgili videolar izledim aygıt yöneticisine falan girdim ayarları güncelledim fakat sorun çözülmedi. Bütün değişiklikleri yaptım olmadı. Yardım bekliyorum.

Yakın zamanda Windows 10 için format attırdım ama ekran ışığı fazla geldiği için ışığı kısmaya çalıştım. Fakat ayarlar kısmında ışığı kısma ile ilgili herhangi bir şey yoktu. Ekranın saga mesaj kısmına tıkladım orada da yoktu. Yani kısacası ekran kısma ile ilgili her türlü ayara bastım olmadı. İnternetten bununla ilgili videolar izledim aygıt yöneticisine falan girdim ayarları güncelledim fakat sorun çözülmedi. Bütün değişiklikleri yaptım olmadı. Yardım bekliyorum.

Ekran kartı sürücüsü yüklü değilse parlaklık çalışmaz.

Windows Mobility Centerda var istediğiniz ayar

Maalesef hepsini kontrol ettim ama yanında * işareti falan yok bu arada kullandığımız şey laptop değil masaüstü bilgisayar Windows Mobility Center yok bende yani ayarlar kısmında çıkmıyor Bir de zaten mesaj kısmı var ya sağ tarafta ekranın o oraya basıyorum en alt kısımda çıkması gerekirken ne yazık ki çıkmıyor yani hiçbir şekilde ekran ışığını ayarlayacak bir şey yok bütün güncelleştirmeleri de yaptım driverlar da güncelleştirdim eksik hiçbir şey kalmadı ben bu yüzden Windows 8.1'i seviyorum çünkü o işletim sisteminde hiçbir sorun yaşamamıştım ben ama Windows 10 olmamış birçok eksiği var ya da birçok sorunla karşılaşila biliniyor. Şimdi geride yükleyemiyorum çünkü kullandığım uygulamalar artık Windows 8.1'i desteklemiyor böyle de bir sorun yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı