Ekran Kararıp Geri Geliyor

Emre Karabudak

Hectopat
Daha fazla  
Son 1 ayda olmaya başladı. Bilgisayarda her hangi bir iş yaparken bir anda ekran kararıp geliyor. Ama fare imleci kaybolmuyor. Bazı programlar bu olay olunca çalışmayı durduruyor. Özellikle de Adobe Photoshop programında oluyor. Garip kısım oyundayken böyle bir problem yok. Driverların hepsi güncel sorun ne anlamadım.

Selamlar, diskinizi başka bilgisayara takma şansınız varsa takın Eset Smart Security ile C:'yi taratın. Ama imkanınız yoksa güncel bir işletim sistemi kurabilirsiniz.

Ya bende de aynı sorun var. Oyun oynarken bir anda ekran kararıp duruyor bazen nette takılırken de oluyor. Vega 64 ekran kartım var acaba PSU mu yetersiz kalıyor dedim 850W PSU aldım maalesef gene aynı. Ben karttan kaynaklandığını düşünmüyorum bazı arkadaşlar topraklama hattından kaynaklandığını yazmışlar nitekim gece oynarken sorun yaşamıyorum ama gündüz millet yoğun elektrik tüketirken oynadığımda bu sorunla karşılaşıyorum aslında prize akım koruyucu taktım ama çoğaltıcım dandik bişey sanırım topraklamalı akım korumalı bir çoğaltıcı alıp deneyeceğim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı