Ekran kararıp tekrar açılıyor

Sorun ekseriyetle AMD GPU' ları ile alakalı. Eğer GPU'n AMD ise yapacağın pek bir şey yok.
Biosu güncelleyebilirsin, benimki öyle düzelmişti.

Ben ekran kartından monitörüme görüntüyü dönüştürücü ile aktarıyorum. Monitörüm biraz eskiydi ve HDMI girişi yoktu. Ekranın kararıp açılması sorunum vardı. Daha sonra yeni monitör aldım. Bu monitörde HDMI girişi vardı ve dönüştürücüye gerek kalmadı. Dönüştürücüyü aradan çıkarınca bir daha kararma sorunu yaşamadım.
Sorunum ya monitördeydi ya da dönüştürücüdeydi tam bilmiyorum ama bu şekilde çözüldü.

Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum hatta benim şöyle bir sorunum var PC açılırken BIOS ekranı karıncalı şekilde gözüküyor Windows ekranına gelince düzeliyor. Oyun oynarken ekran 1-2 saniye kararıp düzeliyor CS:GO oynuyorum çıldıracağım. Yarın yeni HDMI kablosu ve monitöre güç veren kabloyu değiştirince bakalım.

Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum hatta benim şöyle bir sorunum var PC açılırken BIOS ekranı karıncalı şekilde gözüküyor Windows ekranına gelince düzeliyor. Oyun oynarken ekran 1-2 saniye kararıp düzeliyor CS:GO oynuyorum çıldıracağım. Yarın yeni HDMI kablosu ve monitöre güç veren kabloyu değiştirince bakalım.
Ne yaptın cözebildin mi ekran kararma sorunu bende de var

Geri
Yukarı