Ekran kararma sonrası mouse imleci donması

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. Ekran kararma problemim vardı frekans düşürdüm voltaja karışmadım düzeldi ama bu seferde mouse imleci donmaya başladı. Eski haline getirdim fakat tekrar mouse imleci donuyor, oyunlarda ani kasmalar oluyor (FPS kesinlikle düşmüyor takip ettim) 0.5 ms gibi bir süre mouse hareket etmiyor sonra düzeliyor. 5 dakikada bir 1 2 dk sürüyor çok can sıkıcı bir şey. İnternette mouse imleci donuyor şeklinde arattım ve söyleyenenleri yaptım lakin düzelme olmadı. İlk gün böyle bir şey yaşamadım diye tüm ayarları sıfırladım MHz'i eski haline getirdim ekran kartının tekrar en güncel sürümünü yükledim fakat sorun aynı. Kartım RX 5600 XT işlemcim R5 3600 PSU 650W 80+ RAM'leri test ettim 8x2 16 GB DDR4 CL 16.

Sorun yok dostum. Rehber içinde anlatılanı yap ve gündelik kullandığın gibi kullan. Yine aynı sorun olacak mi? OCCT ile de test yaparsan iyi olur.
Yapayım yazayım hocam çok teşekkürler.
Sorun yok dostum. Rehber içinde anlatılanı yap ve gündelik kullandığın gibi kullan. Yine aynı sorun olacak mi? OCCT ile de test yaparsan iyi olur.
Hocam 20 dakika oldu değerler bu şekilde herhangi bir hata vs olmadı ne yapmalıyım bitireyim mi
90ED1751-5D55-49C7-934E-E3B927A1F6FB.jpeg1AE20F39-1117-4063-8025-FBAD64A47E99.jpeg
@Furkan17TR @07alone07 Arkadaşlar test sonuçları yukarıdaki gibi ekran kartında ve PSU'da sorun gözükmüyor FurMark ile yapmıştım onda da sorun çıkmamıştı. Windows kaynaklı olabilir mi sizce? Veya mouse kaynaklı? Mouse eski bir mouse ve 3.0 portuna takılı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı