Çözüldü Ekran kare kare oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EMİNFW233

Hectopat
Ekran kartımı 1 veya 2 hafta önce aynı sorun yüzünden servise gödermiştim. Kapasitör değişmiş. Bugün bilgisayarı açtığım zaman bu hata tekrar oldu. Yeniden başlattım bu seferde Windows çok zor başladı. Neyse açıldı ama bilgisayar dondu ve videodaki gibi oldu. RX 570 Armor kullanıyorum 20.4.2.

Dosya Ekleri

• kara.jpg
    kara.jpg
    559,3 KB · Görüntüleme: 172
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ryzen 5 1600. Eski ekran kartımı takınca bunlar olmuyor(ekstra güç girişi yok).
Ryzen 5 1600 içerisinde dahili bir grafik birimi bulundurmadığından ekran kartı bir saniye bile algılanmasa sistem kendini kapatır. Ekran kartınız bozulmuş, sistem bazen algılamıyor olabilir.
Ryzen 5 1600. Eski ekran kartımı takınca bunlar olmuyor(ekstra güç girişi yok).
Ryzen 5 1600 içerisinde dahili bir grafik birimi bulundurmadığından ekran kartı bir saniye bile algılanmasa sistem kendini kapatır. Ekran kartınız bozulmuş, sistem bazen algılamıyor olabilir.

Çözüm

Galiba öyle çünkü ekran gidince kasanın önündeki turuncu ışık yanmıyor. Yardımın için sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı