Ekran kartı %242 bellek kullanımı

Rulerr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 gündür hafif hafif droplar yiyordum bir açıp bakayım dedim sonuç bu. Normal bir şey değil bu çünkü ekran kartım 4 GB, kullanılan 10 GB.

Dosya Ekleri

• ekran kartı.png
    ekran kartı.png
    44,5 KB · Görüntüleme: 87
DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?

LoL açıktı sadece sonra farkedince kapattım fakat hiçbir etkisi olmadı güncellemesi vardı güncellemeyi yaparken siyah ekranda kaldı 5 6 dakika civarı reset attım Radeon programı tamamen yok şu an güvenli modda Driver'i silip tekrar kurmayı deneyeceğim.

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ediyorum güvenli modda DDU ile Driver'i kaldırıp son sürümü yükledim şu an sorun yok gibi duruyor fakat şüpheye düşürdü bu durum beni İnşallah kart zarar görmemiştir.

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ediyorum güvenli modda DDU ile Driver'i kaldırıp son sürümü yükledim şu an sorun yok gibi duruyor fakat şüpheye düşürdü bu durum beni İnşallah kart zarar görmemiştir.
İlk mesajınızda ekteki resme dikkatlice bakınca GPU kullanımı sol üstte yok ( %0 ) görünüyor. Sadece Radeon yazılımı üzerinde gösterimi yanlış yapmış gibi duruyor. Muhtemelen yazılımsal bir hatadır. Kartın zarar gördüğünü hiç sanmıyorum.

Fazlasını istese de kullanamaz rahat olun. Ekran kartınızda sadece Driver sebebli ölçüm hatası gerçekleşmiş. Geçmiş olsun bir sonraki güncellemeye kadar sıkıntınız olmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı