Ekran kartı almak için beklenmeli mi?

Hocam bugün 8500 olur yarım 10.000 sonraki gün 5000 BIN durumlar hiç belli değil bekleyin desek fiyatlar yükselirse hoş olmaz hoşunuza giden sistem varsa bütçenizde beklemeyin alın.

Kendim de yakın zamanda hem mining, hem de oyun, iş sistemi için ekran kartlarına bakmış biri olarak söylüyorum. Ekran kartlarının ikinci eli ucuzluyor. İkinci el düşünüyor isen bekle. Sıfır ekran kartları da yavaş yavaş ucuzluyor diye görüyorum. Beklemen mantıklı bence. Ben bekliyorum.

Kendim de yakın zamanda hem mining, hem de oyun, iş sistemi için ekran kartlarına bakmış biri olarak söylüyorum. Ekran kartlarının ikinci eli ucuzluyor. İkinci el düşünüyor isen bekle. Sıfır ekran kartları da yavaş yavaş ucuzluyor diye görüyorum. Beklemen mantıklı bence. Ben bekliyorum.

Bekleyeceğim galiba.

Bekleyeceğim galiba.

Ne zaman tamamen ucuzlar?

Açıkçası şu an fiyatlar düşmekte fakat ülkemizde neyin ne olacağı belli değil. Arkadaş birkaç ay öncesinde ikinci el RTX 3060 Gaming X'i 8900'e almışken şimdi sıfırları 7700 civarlarında geziyor.

Çoğu sitede ekran kartları hazır sistemlerden daha pahalıya satılıyor yada ekran kartı tek olarak satılmıyor. Aslında sistem almak daha mantıklı ama "upgrade" yapacaksanız birşey diyemem.

Geri
Yukarı