Ekran kartı aygıt yöneticisinde gizli görünüyor

Twineys

Hectopat
Daha fazla  
Laptopumda 2 ekran kartı var birisi çalışmıyor ve aygıt yöneticisinde gizli gözüküyor ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    304,1 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    319,7 KB · Görüntüleme: 35
Son zamanlarda donanımsal veya yazılımsal herhangi bir değişiklik yapıldı mı? DDU ile yüklü sürücüleri kaldırıp yeniden sürücü yüklemesi yapmayı deneyin.

Son zamanlarda donanımsal veya yazılımsal herhangi bir değişiklik yapıldı mı? DDU ile yüklü sürücüleri kaldırıp yeniden sürücü yüklemesi yapmayı deneyin.

Herhangi bir değişiklik yapmadım. DDU ile sürücüleri kaldırdıktan sonra nasıl geri yükleyeceğim?

DDU ile güvenli modda sürücüleri kaldırdım ancak bu sefer aygıt yöneticisinde hiç gözükmüyor ve driveri indirmeye çalışınca bu hatayı veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    295,2 KB · Görüntüleme: 13
  • Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    661 KB · Görüntüleme: 13
DDU ile güvenli modda sürücüleri kaldırdım ancak bu sefer aygıt yöneticisinde hiç gözükmüyor ve driveri indirmeye çalışınca bu hatayı veriyor.

Cihazınızda eğer yüksek ısılar da kullandıysanız ekran kartınızın yanma olasılığı var sürücü kurulu olduğundan gizli gözüküyordu eskiden sonradan kaldırdığınızda görünmedi en azından benim tahminimce böyle.

Cihazınızda eğer yüksek ısılar da kullandıysanız ekran kartınızın yanma olasılığı var sürücü kurulu olduğundan gizli gözüküyordu eskiden sonradan kaldırdığınızda görünmedi en azından benim tahminimce böyle.

Daha önce de gözükmüyordu bir süre sonra kendi kendine geldiğini fark ettim.

Daha önce de gözükmüyordu bir süre sonra kendi kendine geldiğini fark ettim.

Hocam o ekran kartınızda veya windowsda bir sorun var gibi duruyor. Ara ara donanım değilikliklerini tara de belki görünür. Gizli aygıt sürücülerini göster seçeneği açık ama bir kapa aç yapın o seçeneği.

Geri
Yukarı