Ekran kartı bazen görüntü vermiyor

Sorunun ekran kartında mı yoksa başka birşey demi olduğunu öğrenmek için ekran kartını çıkartın on board ile 1 saat kadar kullanın aynı sorunun yaşayacak mısınız?
Ekran karti takılıyken onboarttan goruntu alabiliyorum ama bir türlü ekran karti goruntu vermiyor sorun ekran kartında olsa onboarddan goruntu vermez düşünüyorum

Sorun ekran kartında olsa on boarddan görüntü vermez diye düşünüyorum.
Hayır ekran kartınız arızalı olsa bile on boarddan görüntü alabilirsiniz.
Ekran kartı takılıyken on boarddan görüntü alabiliyorum ama bir türlü ekran kartı görüntü vermiyor sorun ekran kartında olsa on boarddan görüntü vermez düşünüyorum.
Şimdi monitörden, kablodan ve sürücünün güncel olduğundan eminisiniz. On board kullandığınızda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Ekran kartına geçiş yaptığınızda ara ara görüntü vermiyor demişsiniz. Ekran kartı ile bağlı iken görüntü 1-2 saniyeliğine gidip geliyor mu yoksa bilgisayarı ilk açtığınızda mı sorun yaşıyorsunuz?

Hayır ekran kartınız arızalı olsa bile on boarddan görüntü alabilirsiniz.

Şimdi monitörden, kablodan ve sürücünün güncel olduğundan eminisiniz. On board kullandığınızda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Ekran kartına geçiş yaptığınızda ara ara görüntü vermiyor demişsiniz. Ekran kartı ile bağlı iken görüntü 1-2 saniyeliğine gidip geliyor mu yoksa bilgisayarı ilk açtığınızda mı sorun yaşıyorsunuz?
Bilgisayarı ilk açtığımda görüntü tamamen gidiyor
Bilgisayarı ilk açtığımda görüntü tamamen gidiyor
Statik elektrikten olabilirmi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı