Ekran kartı BIOS güncelleme

Driver güncellemek lazım. Aynı zamanda BIOS da güncellenirse fena olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart BIOS'undan bahsediyorum ben. Yoksa Ekran Kartlarının sadece driverleri var diye biliyorum.

Aynı soruyu zaten sormuştunuz. Driver Donnaım kimliğine sahip çoğu cihazın driveri vardır. Bios olarak Güncel donanımlara göre Ekran kartı ve Anakart bios güncellemeleri mevcut. Ekran kartı biosları üretici sitenizde verilmemiş ise orj. site harici sitelerden güncel ve uyumlu version'u var ise edinebilirsin. Bazen Güncel driverler ile biosun güncellenmesini sağlayan Ekran kartları var, Bunları driver indirdiğiniz yerde bios sürümünde yükseltilme olup olmadığını açıklarlar.

Aynı soruyu zaten sormuştunuz. Driver Donnaım kimliğine sahip çoğu cihazın driveri vardır. Bios olarak Güncel donanımlara göre Ekran kartı ve Anakart bios güncellemeleri mevcut. Ekran kartı biosları üretici sitenizde verilmemiş ise orj. site harici sitelerden güncel ve uyumlu version'u var ise edinebilirsin. Bazen Güncel driverler ile biosun güncellenmesini sağlayan Ekran kartları var, Bunları driver indirdiğiniz yerde bios sürümünde yükseltilme olup olmadığını açıklarlar.

Şimdi sen donanım kimliği olan çoğu cihazın driveri vardır demişsin. Ama ben RAM'in driverı olduğunu hiç duymadım.

Şimdi sen donanım kimliği olan çoğu cihazın driveri vardır demişsin.Ama ben RAM'in driverı olduğunu hiç duymadım.
Kardeşim Aygıt yöneticisine gir Orda Ram görebiliyor musun? Sonra oradan herhangi Bir donanıma girip özelliklerden Ayrıntılara girip Ordan donanım kimliği görmüyor musun?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı