Ekran kartı boşta %70 kullanılıyor

ezcubi

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda ekran kartım durduk yere %70 kullanılıyor. Malwarebytes ve Windows Defender ile tam tarama yaptığımda ise herhangi bir virüse de rastlanmadı. Bunun sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sebebi net açık arkadaşlar bende RX570 kullanıyorum arka planda video tekrarı var onu kapatınca %1'e düşüyor ama açarsanız %70 80'lerde kullanım sağlıyor.

Sebebi net açık arkadaşlar bende RX570 kullanıyorum arka planda video tekrarı var onu kapatınca %1'e düşüyor ama açarsanız %70 80'lerde kullanım sağlıyor.

Reis siliyorum yüklüyorum siliyorum yüklüyorum en sonunda sildim programı daha da yüklemedim Birdaha yüklim dedim geçer belki ama geçmedi harbi adamsın ekran kaydının açık olmasının böyle bir şey yapacağını tahmin etmedim çok sağ ol.

Arkadaşlar teşekkür ederim. İlk defa bugün başıma geldi. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve boşta maksimum %10 kullanıyordu ekran kartı. Bugün bir anda %40-%70 arası gidip gelmeye başlamıştı. Sıcaklık 80 dereceye dayandı neredeyse. Güncelleme yaptım yeniden başlattım bana mısın demedi. Kaydı kapattım ve düzeldi. Şimdi nasıl klip alacağım onu düşünüyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı