Ekran kartı çalışmıyor

Krino6

Hectopat
Kasa çalışıyor fakat ekran kartı çalışmıyor. Fanları hareket etmiyor ama mavi ışığı yanıyor. Diğer her şey normal bir şekilde çalışıyor. Belirli bir sebep bilmiyorum kasayı açmayı denediğimde açılmıyordu. Birkaç kere kapa aç yaptım birinde açıldı ama sonra yine yok.
Ekran kartı RX580.

Son düzenleme:
Fazladan kablom yok maalesef, yarın bakarım onlara. Teşekkürler bilgilendirme için.
Rica ederim, yarın konuya bilgilendirme yapın tekrar bakılır.

Kabloların hepsini çıkarıp 5 dk bekledim. Şimdilik açıldı. Anlamadım sorunu, bir dahakine bilgisayarcıya götürürüm sanırım.

Ha bir de bir şey ekleyeyim, benim fanlarım gürültülü çalışıyor. 2 3 kere bilgisayarı kapa aç yaptığımda düzeliyor. Böyle kapa aç yapmam bu tarz bir duruma etki eder mi? (Arka arkaya kapa aç yapmam)

Son düzenleme:
Kabloların hepsini çıkarıp 5 dk bekledim. Şimdilik açıldı. Anlamadım sorunu, bir dahakine bilgisayarcıya götürürüm sanırım.

Ha bir de bir şey ekleyeyim, benim fanlarım gürültülü çalışıyor. 2 3 kere bilgisayarı kapa aç yaptığımda düzeliyor. Böyle kapa aç yapmam bu tarz bir duruma etki eder mi? (Arka arkaya kapa aç yapmam)
Kasaya çarptıysanız belki sallantıdan dolayı gevşemiştir. Hayır bir şey olmaz direkt fişi çekip kapatsanız bile zarar ekran kartına değil işlemci ve ssd'ye olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı