Ekran kartı coil whine için garanti ne yapar?

ewig

Decapat
GTX 1660S satın aldım 10 ay önce fakat sonradan anladım ki geceleri rahatsız eden aşırı cızırtı sesi ve oyunlarda ani FPS düşmeleri takılmalar vs saçma ve sinir bozucu sorunlar... Şimdi garantiye Vatan'a götüreceğim. Sizce süreç nasıl işler? Cw tamir edilir mi yoksa değişim mi talep etmeliyim/değişirler mi? Şu an TR Vatan şubelerinde bu ekran kartı yok. Muadili ile değişim yaparlar mı sizce? Kart sorunlu çünkü. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1660S satın aldım 10 ay önce fakat sonradan anladım ki geceleri rahatsız eden aşırı cızırtı sesi ve oyunlarda ani FPS düşmeleri takılmalar vs saçma ve sinir bozucu sorunlar... Şimdi garantiye Vatan'a götüreceğim. Sizce süreç nasıl işler? Cw tamir edilir mi yoksa değişim mi talep etmeliyim/değişirler mi? Şu an TR Vatan şubelerinde bu ekran kartı yok. Muadili ile değişim yaparlar mı sizce? Kart sorunlu çünkü. Teşekkürler.
Hocam firmadan firmaya biraz değişiklik gösteriyor ama genelde; 2-3 kez tamir ediyorlar daha sonra para iadesi veya değişim öneriyorlar.

Coil Whine'dan kaynaklı FPS düşme ve takılma yaşamazsınız. Başlık biraz yanlış açılmış. Eğer kasmalar ve takılmalar ekran kartından kaynaklıysa firmaların çoğu değişim talebinizi kabul edecektir. Ancak bunun sebebi yanlış yüklenmiş oyun, yavaş HDD veya benzeri bir sorunsa Coil Whine için teknik desteğin değişim yapmasını beklemek zorundasınız bu ise aşırı sancılı bir süreç.

Yeni konular

Geri
Yukarı