RTX 3070 Suprim X coil whine için garanti ne yapar?

PSU değiştirdikten sonra CW kesildi benim kartımda. PSU'dan ayrı GPU'dan ayrı ses geliyordu yüke binince. Şimdi sıkıntı yok. Tabi bu durum sizin için çözüm olur diyemem. Benim için böyle çözüldü.
Bilgisayardan coil whine harici garip bir ugultu geliyor sıvı sogutucudan oldugunu sanmıyorum geriye tek PSU kalıyor.

Cougar CGR-STX-700 kullancısıyım. Kasa degiştikten sonra bu ugultu başladı.​

Bilgisayardan coil whine harici garip bir ugultu geliyor sıvı sogutucudan oldugunu sanmıyorum geriye tek PSU kalıyor.

Cougar CGR-STX-700 kullancısıyım. Kasa degiştikten sonra bu ugultu başladı.​

Ne tarz bir uğultu? Bende de var uğultu. Büyük ihtimal pompa ya da fan uğultusudur.

PSU değiştirdikten sonra CW kesildi benim kartımda. PSU'dan ayrı GPU'dan ayrı ses geliyordu yüke binince. Şimdi sıkıntı yok. Tabi bu durum sizin için çözüm olur diyemem. Benim için böyle çözüldü.
Merhabalar, ben de PSU'dan kaynaklı olup GPU'daki coil-whine'ın kesileceğine inanıyorum. 650W PSU ile 3070Ti kullanıyorum. Sanırım verimsiz oluyor ve ucu ucuna yettiğinden kaynaklanıyor. Acaba sizin ekran kartınız ve eski/yeni PSU'larınız nelerdi?

Merhabalar, ben de PSU'dan kaynaklı olup GPU'daki coil-whine'ın kesileceğine inanıyorum. 650W PSU ile 3070Ti kullanıyorum. Sanırım verimsiz oluyor ve ucu ucuna yettiğinden kaynaklanıyor. Acaba sizin ekran kartınız ve eski/yeni PSU'larınız nelerdi?
Önceki Cooler Master Elite V3 600Watt psu kullanıyordum ve coilwhine oluyordu. Corsair CX750F 750Watt aldım. Şu an tek bir uğultu vs yok çok şükür.

Coil Whine için garantiye bile gönderseniz sonuç alamazsınız çünkü önemsiz ve kartı değiştirmeye değmeyecek bir problem olarak sayılıyor, hatta direk problem olarak sayılmıyor da diyebiliriz.

Geri
Yukarı