Ekran kartı değiştirince ekrana görüntü gelmiyor

ZA12AIMBOT

Centipat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS MEGALODON RTX 3060 Ti
INTEL İ5-12400F
NZXT X53 240MM AIO
XPG SPECTRIX D41 4133 MHZ CL 19 2X8
ASUS H610M-A D4
1 TB WD HDD
SEAGATE FIRECUDA 510 NVMe 250 GB M.2 SSD
HIGH POWER ELITE 750w 80+ BRONZE PSU
ASUS GX 601 ROG STRIX HELIOS CASE
Arkadaşlar selam, bugüne kadar kullandığım GTX 1060 ekran kartımı 1080 ile değiştirmeye karar verdim. Velhasıl kart bugün elime ulaştı ve DDU ile eski kartın driverini silip ardından yeni kartı taktım lakin GTX 1080 de hiçbir şekilde ekrana görüntü gelmiyor, kartı 2. el olarak aldım ve kartta sıkıntı olmadığına eminim Param Güvende ile Sahibinden'den aldım. Halen 2 günlük onay sürem var önerileriniz nelerdir?

Bana havale teklif etti işte paran siteye gitmesin falan ayağıda çekti ama ben mümkün olmayacağını sadece Param Güvende ile alabileceğimi belirttim bayağı istiyordu havale ile almamı artık iyi niyeltten midir nedendir bilmiyorum.

RAM'lerden birini söküp dener misiniz? RAM'lerin yerini degisipte deneyebilirsiniz. Kartın farklı bir soketine takın kabloyu. Windows hangi diskteyse onu söküp direk sistemi BIOS'a girmeye zorlayarak BIOS ekranının gelmesini deneyebilirsiniz.
onu denedim hocam ramlerin yerini değiştirdim.

Bana havale teklif etti işte paran siteye gitmesin falan ayağıda çekti ama ben mümkün olmayacağını sadece Param Güvende ile alabileceğimi belirttim bayağı istiyordu havale ile almamı artık iyi niyeltten midir nedendir bilmiyorum.

Onu denedim hocam RAM'lerin yerini değiştirdim.

Dediklerimden sonra yine olmazsa iadeyi bas geç.

Onu denedim hocam RAM'lerin yerini değiştirdim.

Kasada reset tuşu var mı? Sistem açılırken 2dk bekleyin görüntü gelmediğine emin olduğunuz zaman reset tuşuna basıp bir 3dk falan bekleyin bakalım.

Dediklerimden sonra yine olmazsa iadeyi bas geç.

Hocam RAM olayını yaptım olmadı dediğim gibi Windows M.2'ye kurulu onu çıkarıp takmakla uğraşayim mi yoksa direkt iadeyi basayim mi?

Resetledim, bekliyorum şu anda sanırım yine olmadı.

Hocam RAM olayını yaptım olmadı dediğim gibi Windows M.2'ye kurulu onu çıkarıp takmakla uğraşayim mi yoksa direkt iadeyi basayim mi?

Şahsen ben uğraşırdim çünkü 1080'e karşı anlatılamaz bir sevgim var ve kasayla uğraşmayı seven biriyim. Üseniyorsaniz uğraşmadan iade basın.

Adamın çektiği videodada kart turuncu yanıyordu bu arada bilmem bir şey canlandırını kafada ama yine de söyleyeyim dedim bir de kasa böyle test sistemi gibiydi kablolar darma dağın ayrıyeten arkadaş 3080 de satıyor.

Resetledim, bekliyorum şu anda sanırım yine olmadı.

Satıcı adı alabilir miyim? Şu sıralar 1080 bakıyorum eğer iade sonrası arkadaş tekrar satarsa ona karşı dikkatli olayım.

Şahsen ben uğraşırdim çünkü 1080'e karşı anlatılamaz bir sevgim var ve kasayla uğraşmayı seven biriyim. Üseniyorsaniz uğraşmadan iade basın.
hocam vaktinizi almak istemiyorum aslında yoksa siz beni sabaha kadar yönlendirin hiç problem değil

Adamın çektiği videodada kart turuncu yanıyordu bu arada bilmem bir şey canlandırını kafada ama yine de söyleyeyim dedim bir de kasa böyle test sistemi gibiydi kablolar darma dağın ayrıyeten arkadaş 3080 de satıyor.

Normalde sistemde Aura Sync vs yoksa otomatik kirmizi yanıyor.

Satıcı adı alabilir miyim? Şu sıralar 1080 bakıyorum eğer iade sonrası arkadaş tekrar satarsa ona karşı dikkatli olayım.
yüksel diye bir arkadaştı soyadını bakıp yazarım

Hocam vaktinizi almak istemiyorum aslında yoksa siz beni sabaha kadar yönlendirin hiç problem değil

Vakitten yana sorununuz olmasın zaten boş vakitlerimde giriyorum foruma. M.2'yi söküp deneyin isterseniz ama kirmamaya dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı