Ekran kartı değiştirirken ne yapmalıyım?

ByTurk

Picopat
Arkadaşlar 1050 Ti'den 1060 geçeceğim (Linçlemeyin hediye geldi). Bozulur diye değişmeye korkuyorum. Ama takmayı biliyorum. Sıkıntı çıkar mı? Tavsiyeniz var mı?

Bir de kasamda bir sürü Power Supply kablosu var. 1060 Gaming X için uygun olmayan kablo olma ihtimali ne kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle linçlememiz için bir sebep göremiyorum.

DDU ile eski sürücüyü sileceksiniz, orada zaten yeni kart takacağım seçeneği var. Onu seçtikten sonra sürücü kaldırılıp sistem kapanacak. Sonra şimdiki ekran kartını çıkarır yenisini takacaksınız. Aynı kabloyu bağlayablirsiniz.

Arkadaşlar 1050 Ti'den 1060 geçeceğim (linçlemeyin hediye geldi). Bozulur diye değişmeye korkuyorum. Ama takmayı biliyorum. Sıkıntı çıkar mı? Tavsiyeniz var mı?

Bir de kasamda bir sürü Power Supply kablosu var. 1060 Gaming X için uygun olmayan kablo olma ihtimali ne kadar?

Hocam ekran kartı değiştirdiğiniz zaman niye bozulsun ki :D.
Kablo durumunu bilmiyorum ama uygun olmayan diye bir şey yok sanırım pin girişi uygun olanları takman gerekiyor. Yanlışım varsa bilen arkadaşlar uyarsın lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izleyerek yapmanı tavsiye ederim.

Öncelikle linçlememiz için bir sebep göremiyorum.

DDU ile eski sürücüyü sileceksiniz, orada zaten yeni kart takacağım seçeneği var. Onu seçtikten sonra sürücü kaldırılıp sistem kapanacak. Sonra şimdiki ekran kartını çıkarır yenisini takacaksınız. Aynı kabloyu bağlayablirsiniz.

Çok teşekkürler. Aradığım cevap. Çünkü 1050 Ti Aero 1060 kabloları farklı olabilir diye düşündüm. Ya da kasada gerekli kablo olmaz diye düşündüm. O pinli kablolarda vardır değil mi kasamda. Çünkü kablo bol bol var da. Linç sebebide eğer sıfır almış olsa idim "ya o alınır mı o fiyata?" Vesaire.

İki kartta NVIDIA. Sadece eskiyi sök ve yeniyi tak. Driver silme ile falan uğraşma, o kendini optimize eder.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı