Ekran kartı değiştirirken nelere dikkat edilmeli?

i7 13700K ile GTX 960 kullanmak eziyet gibi hocam, insana psikolojik sıkıntı verir. Hayırlı olsun 4070 Ti, sürücüleri DDU ile silip yenilerini kurabilirsiniz. İnternette detaylı şekilde anlatanlar var.
Gayet basitmiş, silmeden önce Ethernet kablosunu çıkartıyormuşsun ve hepsi bu kadar. 😁
Yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar. 🙏
Ama arkadaşın işlemcisi roket.
@RoaringLion Hocam leziz bir sistem olmuş ddu+geforce ex ile driver sonra 6 yıllık sistem hayırlı olsun.
Daha iyisi sizlerin olsun.

Arkadaşlar, DDU yazılımının, normal kaldırma işleminin sorun oluşması nedeniyle işe yaramadığı durumlarda veya üreticisi farklı olan yeni bir karta (Nvidia > AMD veya AMD > Nvidia) geçiş yaparken kullanılmasının gerektiğini aşağıdaki videodan öğrendim. Yine de ne olur ne olmaz deyip internet bağlantısını kesip Shift'e basılı tutarak bilgisayarı yeniden başlatarak Güvenli Modu açıp grafik sürücüsünü kaldırdım. Bilgisayarı kapatıp, güç kablosunu söküp, yeni kartı takıp, kabloları bağlayıp aynı sürücüyü yeniden yükledim. Şu an her şey yolunda. Stres testi sonrası sıcaklık değerlerini ve oyunlardaki performansını aşağıdaki konuda paylaşacağım, dileyen gözatabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı