Ekran kartı direnç patlaması

Muhammetynl0

Hectopat
Herkese selam iyi günler PowerColor AX6570 (AMD Radeon HD6570) ekran kartı kullanıyordum bütçe nedeniyle bu kartı aldım ve başka bir karta verecek param yok şu an için. Direnç patladı ama kart sorunsuz çalışıyor şu an için, daha sonra anakarta veya başka bir şeye sorun olur mu bu direnç patlaması?

Dosya Ekleri

• PXL_20220624_163608879.jpg
    PXL_20220624_163608879.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir ekran kartını nereden buldun? Aşırı aşırı eski bir kart o.%99.99 ihtimalle de açmaz.
Böyle bir video var. Bak izle istersen bayağı bir şey oynatıyormuş aslında en düşük ayarlarda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzledim bunu bayağı kötü ya.

Herkese selam iyi günler PowerColor AX6570 (AMD Radeon HD6570) ekran kartı kullanıyordum bütçe nedeniyle bu kartı aldım ve başka bir karta verecek param yok şu an için. Direnç patladı ama kart sorunsuz çalışıyor şu an için, daha sonra anakarta veya başka bir şeye sorun olur mu bu direnç patlaması?
C 717 ise patlayan direnç değil kondansatör. Ve büyük ihtimalle besleme hattında. Sızıntı olmazsa o bölgede sorun çıkarmaz.

Şirketteki teknisyenlere sordum patlayan direnç değil. Kondansatörmüş. Zaten direnç patlayan bir şey değilmiş. Ama geri kalan konuda benim dediklerim tamamıyla aynı.

DX10 olduğu için Valorant'ı açamaz ETS 2 hakkında fikrim yok.

Videoya bak videoda Valorant oynuyor 1080p Low grafik 60 FPS.

Geri
Yukarı