Ekran kartı driver yükleyince siyah ekran hatası

ShitGo

Hectopat
Daha fazla  
HD 7770 GHz Edition ekran kartım var. VGA DVI dönüştürücü ile kullanıyorum bügün birden bire siyah ekran verdi reset attım bilgisayara sonra bilgisayar açıldıktan 5dk sonra tekrar siyah ekran düştü tekrar reset attım fakat Windows baştılıyordan direk siyah ekrana düştü. Bende ekran kartı değilde VGA'yı anakarta bağladım Intel Graphics görüntü geldi ondan sonra HD 7770 driverleri sildim tekrar VGA'yı ekran kartına bağladım ekran kartından görüntü geldi AMD kendi sitesinden tekrar driver yükledim yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım ama gene Windows baştılıyordan sonra direk siyah ekrana düştü. Sizce sıkıntı nedir ekran kartında mı sorun var?

AMD Radeon™ HD 7770 GHz Edition Drivers & Support | AMD buradan yüklüyorum driverleri.

Sürücüyü kaldırın ve Windows Update'i çalıştırmayı deneyin. Kendisi sürücüyü doğru olarak kurar.

Ekran kartında donanımsal olarak sorun olabilir. Aynı sorunu ben de Laptop'ta yaşıyorum bu nedenle sürücüyü güncellemiyorum ve bu şekilde kullanıyorum. Çözümü varsa ben de merak ediyorum, takip.

İyi günler. Sorun muhtemelen ekran kartı sürücünüzle alakalı. Kendiniz İnternet üzerinden güncelleme yapmalısınız. Ek bilgi ekrana görüntü mutlaka gelir eğer yansımasız bir ortamda telefonunuzun fenerini açıp ekranın çok yakınından bakarsanız görüntünün olduğunu anlarsınız. :) İyi günler.

İyi günler. Sorun muhtemelen ekran kartı sürücünüzle alakalı. Kendiniz İnternet üzerinden güncelleme yapmalısınız. Ek bilgi ekrana görüntü mutlaka gelir eğer yansımasız bir ortamda telefonunuzun fenerini açıp ekranın çok yakınından bakarsanız görüntünün olduğunu anlarsınız. :) İyi günler.
Kendi sitesinden indirdim driveri fakat siyah ekrana düşüyor ekran kartında bir sıkıntı olabillir mi ?

Ekran kartında ki bir arızadan dolayı oluyor. Bu gibi ekran kartlarını tamir eden firmalar var. VGA makinelerinde tamir ediyorlar. Ama ona bile 6 aydan fazla garanti vermiyorlar.

Geri
Yukarı