Ekran kartı driveri kurarken "Kod 43" hatası

fufuker1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 1 gün önce eski laptopuma sıfırdan Windows 10 kurulumu yaptım. Sürücüleri Windows kendisi yükledi fakat bilgisayar her açıldığında şu hatayı alıyorum:

1653853096251.png

Aygıt yöneticisinde de şöyle bir uyarı var:

1653853197315.png

Aygıt durumunda da şu hata var:

1653853233926.png

1653853512862.png

Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (kod 43)

Technopat üzerinden birisi benimki ile aynı model işlemci & ekran kartı (APU)'nun sürücülerini paylaşmış. Fakat onu indirdiğim zaman kurulum ekranı geliyor, kurulum başlıyor ve 5 saniye sonra ekran siyaha dönüyor. Evet ekran kartı driveri güncellenirken ekran arada gider bunu ben de biliyorum ama bu geri gelmiyor. Tam 1 saat bekledim geri gelmedi. Ben de bilgisayarı kapattım. Tekrar açtığımda bir şey değişmemişti. (2 kez denedim yüklemeyi, siyah ekran geliyor bir daha düzelmiyor)

AMD radeon™ uygulaması ile sürücünüz otomatik olarak tespit edilip yükleniyor. Fakat şanssızlığım burada da bitmiyor. Radeon™ uygulamasını yüklüyorum, exe dosyasını açıyorum ama uygulama ekrana gelmiyor :D görev yöneticisinde de gözükmüyor. Çalışmıyor yani kısaca. Ben ne günah işledim acaba 🤔
Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod 43 hatası genelde donanımsal problemden kaynaklanır. Araştırırsanız detay bulabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kod 43 hatası genelde donanımsal problemden kaynaklanır. Araştırırsanız detay bulabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam donanımsal bir değişiklik olmadı ki? Sadece format attım.

Hocam donanımsal bir değişiklik olmadı ki? Sadece format attım.
Değişiklikten bahsetmedim GPU kartı bozulmuş olabilir genelde MS KOD 43 hatası verdiğinde bunun altında donanımsal problem çıkıyor. Bunun dışında WHQL sertifikalı driver ile deneyin bakalım söz konusu AMD olunca yazılım kaynaklıda olabilir bu tip durumlar

Yeni konular

Geri
Yukarı