Ekran Kartı Driverı Yükleyince Görüntü Gidiyor

Yunusemre0101

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son ekran kartı driver güncellemesinden sonra ekrana görüntü gelmemeye başladı. Sorunun ekran kartından olabileceğinden şüphelendim fakat bilgisayarı onboard yapıp driverı sildiğimde görüntü tekrar geldi, bir daha yükledim driverı görüntü yine gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI 1050Ti Gaming X 4 GB modeli.
Nvidia GeForce Experience'den indiriyorum son sürüm yani.
Görüntü komple gitti, gidip gelme sorunu değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle donanımsal bir sorun var. Daha önce laptop'da böyle bir şeyle karşılaşmıştım. Driver yüklemeden kullanıyorum.

Driver'ı kaldırınca kullanılıyor fakat bu sefer VRAM 0 gözüküyor normal olarak. İşlemci i5 7500 anakart H110M4-C2H.
Tüm ekran karti driverlarını sildiğimde bir sorun yok fakat yüklemeye başladığım anda görüntü gidiyor ve bir daha gelmiyor. Bir önceki driverı yüklemeyi denedim fakat sonuç yine aynı. Daha yükleme tamamlanmadan ekran gidiyor ve gelmiyor bir daha.
@dogant @John_cena312 @zahidbolat Ekran Kartını başka bi bilgisayarda denedim onda sorun yok. Anakart onboard üzerinden görüntü veriyor pc açıldığına göre Ram'de de sıkıntı yok o zaman. Tek sıkıntı anakart gibi görünüyor veya format ta olabilir mi ? Sizin görüşleriniz nelerdir acaba.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı