Ekran kartı fanından ses gelmesi

alpagoo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Ekran kartı
EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6 192 Bit
EVGA model GTX 3060 ekran kartım var. Bilgisayarı toplayalı 1 hafta oluyor ve ilk günden beri ekran kartı fanı çalıştığı sırada 1 saniye kadar ses geliyor linkte de göreceğiniz gibi (sesi sonuna kadar arttırarak izleyiniz). Çalışırken herhangi bir sıkıntı yok ama durup tekrar çalıştığı sırada ses geliyor. Bu ileride bir sorun yaratır mı? Garantiye göndermekle uğraşmak istemiyorum ama bir çözümü yoksa mecbur göndereceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

EVGA model GTX 3060 ekran kartım var. Bilgisayarı toplayalı 1 hafta oluyor ve ilk günden beri ekran kartı fanı çalıştığı sırada 1 saniye kadar ses geliyor linkte de göreceğiniz gibi (sesi sonuna kadar arttırarak izleyiniz). Çalışırken herhangi bir sıkıntı yok ama durup tekrar çalıştığı sırada ses geliyor. Bu ileride bir sorun yaratır mı? Garantiye göndermekle uğraşmak istemiyorum ama bir çözümü yoksa mecbur göndereceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynısı bende de var konu açmıştım fanın motorundan mı ne geliyormuş sanırım. Tam bilmiyorum ama çok sinir bozucu.
Bu iki videoda da aynı şey var.

Benim ekran kartında da rattling var, hem hızlı olunca masa titriyor hem de ses oluyor. Şu ekran kartların da bir fanı beceremediler. ve de sorun yaratacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı