Ekran Kartı Fiyatları Belirsizliği

ACT1VO

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Kurumsal Firma Personeli
Piyasada şu an Kripto para madenciliği bayağı popüler. E tabii ki bununda vasıtasıyla ekran kartları fiyatlarında bir yükseliş yaşandı. Fakat geçtiğimiz günlerde G.Kore ve Çin ülkelerinde madenciliği yasaklayıp, madencilik yapılan fabrikaları kapatacağını açıklamıştı. Bu olaylardan yola çıkarak ilerde ne gibi bir fiyatlandırma görürüz? Nvidia GPU almak istiyorum fakat uygun fiyatlı Radeon'lar da iyi gibi duruyor. Ben darboğazda kaldım. Ne yapmalıyım dersiniz? Bu fiyat yükselişi devam eder mi, yoksa G.Kore ve Çin'in yasaklamaları fiyatların düşmesine neden olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
O iddaların yalan olduğunu söylemişlerdi 1 hafta kadar önce yeni bir haber mi çıktı acaba yasaklama ile ilgili ? Eğer yasaklanırsa fiyatlarda düşüş olacağı söylenebilir.

O iddaların yalan olduğunu söylemişlerdi 1 hafta kadar önce yeni bir haber mi çıktı acaba yasaklama ile ilgili ? Eğer yasaklanırsa fiyatlarda düşüş olacağı söylenebilir.
Technopat'ta da diğer güvenilir web sitelerinde fabrikaların kapanacağı yazılmıştı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı