Ekran kartı fiyatları daha fazla düşer mi?

GPU'ların talep enflasyonuna göre fiyatlar düşse de bizim ülkenin kurlar karşısındaki değersizliğinden dolayı düşmesi zor. Yazın Rus turistler ellerindeki paraları bizde değerlendirirse belki kurda 1 2 liralık düşmeler yaşanabilir.

Sen dürüstlüğünde insan gibi yapabilirsin bu günümüzde tebrik edilecek bir şey fakat herkes senin gibi mi?
Bu işin uyanıkları bile, bu enflasyon ortamının sebebi değil. Size finansal okur yazarlığı öğrenmenizi tavsiye edeceğim.

Çip krizinin biraz abartı olduğunu düşünmüştüm ancak madencilik ve salgın dolayısıyla ekran kartı fiyatlarında inanılmaz bir artış olmuştu. Madencilik, mevcut durumundan da kaynaklı özellikle ülkemizdeki meraklıları için artı sağlamaz oldu. Veyahut eskisi kadar getiri sunmuyor. Global düzeyde pandemi artık yerini endemiye bırakıyor ki üretim ve dağıtım noktasında da normalleşme sağlanıyor. Haliyle ekran kartı piyasasında bir iyileşme yaşanıyor. Daha fazla düşebilir. Ülkemizde "yok artık" dedirtecek bir durum yaşanmazsa fiyatların aşağı seyri devam eder.

@ReznooW @KebabAlanya @alikemal4545
Bu konuyu sizin için açtım. Daha doğrusu ilham verdiniz.

İllaki uyanık esnaflar var, kesinlikle var. Fakat dediğim gibi bu lanet çöküşün ne kaynağı ne de yürütücüleri esnaflar falan değil. Açın gözünüzü artık!

Hacı sen halen bizim, ülkenin bu halde olmasının asıl sebebin esnaf olduğunu söylediğimizi sanıyorsun. Benim demek istediğim ise kriz olsun ya da olmasın esnaf içinde kurnazlar var. Zamanında akrabamın dükkanında çalışırken de buna şahit oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı