Ekran kartı fiyatları daha ne kadar düşer?

AzirTheEmperor

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, şu sıralar sanırım kripto paraların değer kaybetmesi sebebiyle ekran kartı fiyatlarında düşüşler var. Sizce daha ne kadar devam eder? Ağustos ayında da şimdiki indirimler olur mu yoksa ağustos ayında fiyatlar tekrar yükselir mi?

Merhaba, şu sıralar sanırım kripto paraların değer kaybetmesi sebebiyle ekran kartı fiyatlarında düşüşler var. Sizce daha ne kadar devam eder? Ağustos ayında da şimdiki indirimler olur mu yoksa ağustos ayında fiyatlar tekrar yükselir mi?

Birçok etken var; kriptonun aşağı yukarı seyretmesi, kurun yükselip düşmesi, çip krizleri, siyasal meseleler, satışların yükselip düşmesi, yeni ekran kartları.

Hocam şu anki durumda bu fiyatlar düşmez hatta artar en iyisi para biriktirmek.

Hocam kartlarda düşüş yok ve olmaz olan düşüşlerde göz boyama. GTX 1600S ekran kartını 5.900'den aldım zaman geçti 8.000'e çıkardılar bir süre orada tutup sonra geri şu anki sabit fiyatıyla 5.900'e düşürdüler. insanlarda indirim var sanıyor. TL yerine mahalle bakkalına yatırım yapın zararınız az olur.

Şu an sistem toplamaya çalışıyorum 1-1.5 hafta içerisinde tekrardan alışveriş yapacağım ve iki seçenek arasında kaldım.

1 - Mönitör, Bellekler, Sıvı Soğutucu, Masa gibi şeyleri almak ve geriye sadece Ekran kartının kalması ( ayrıca sistemimi açabilecek duruma gelip test edebileceğim )

2- Ekran kartını satın almak ama henüz bellek ve soğutucum olmayacağı için sistemi açamayıp testlerini yapamamak

Siz olsanız hangi seçeneğini seçerdiniz ?

Şu an sistem toplamaya çalışıyorum 1-1.5 hafta içerisinde tekrardan alışveriş yapacağım ve iki seçenek arasında kaldım.

1 - monitör, bellekler, sıvı soğutucu, masa gibi şeyleri almak ve geriye sadece ekran kartının kalması ( ayrıca sistemimi açabilecek duruma gelip test edebileceğim )

2- ekran kartını satın almak ama henüz bellek ve soğutucum olmayacağı için sistemi açamayıp testlerini yapamamak.

Siz olsanız hangi seçeneğini seçerdiniz?

Hocam ben kararsız kaldım kusura bakmayın.

1 - Mönitör, Bellekler, Sıvı Soğutucu, Masa gibi şeyleri almak ve geriye sadece Ekran kartının kalması ( ayrıca sistemimi açabilecek duruma gelip test edebileceğim )

2- Ekran kartını satın almak ama henüz bellek ve soğutucum olmayacağı için sistemi açamayıp testlerini yapamamak

Siz olsanız hangi seçeneğini seçerdiniz ?
PC ile ne yapacaksınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı