Ekran kartı fiyatları düşecek mi?

peekaboom

Hectopat
Daha fazla  
Bugün çıkan Ethereum'da london fork diye tabir edilen güncellemenin ekran kartları fiyatlarına etkisi olacak mı?
Olursa da ne zaman gözlemleriz?
Artık gerçekten beklemekten sıkıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yılın sonuna kadar düşeceği bekleniyor bakalım. Bence elinde sonunda düşecek sonsuza kadar böyle olacak hali yok tabii ki.

Eylül'ün ilk haftasında fiyatların hazır sistemler ile beraber çok uyguna hatta eski hazır sistem fiyatlarına geleceğini düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bence de beklendiği gibi düşmeyecek düşse bile ben sanırım bekleyemeyeceğim.
Elimde HD 7770 vardı maalesef yaklaşık 2 hafta önce bozuldu ve şu an integrated graphic kartına kalmış durumdayım.
Oldukça can sıkıcı bir durum.
Elimdeki hiçbir şeyi oynayamıyorum.
Artık en kötü 1030 alacağız sanırım.

Bugün çıkan Ethereum'da london fork diye tabir edilen güncellemenin ekran kartları fiyatlarına etkisi olacak mı?
Olursa da ne zaman gözlemleriz?
Artık gerçekten beklemekten sıkıldım.

Yatırım tavsiyesi değildir. Güncelleme ile gelirler fazla düşmedi. Hatta fazla etkilemedi bile küçük rigcileri aksine yararına oldu. Ülkede yangın sel göçmenler vs derken etkileri 1 yıl içinde gözükür. Dolar altın falan fırlar yine seçimin etkisiyle dengelenmeye çalışılabilir ama durumlar cidden sıkıntılı. Ekran kartı ve çip üretimini ve fiyatını etkileyen şu an mining haricinde 2 şey var. Su kıtlığı, pandemi. Araştırabilirsin. Cevabım hayır yükselecek.

Yatırım tavsiyesi değildir. Güncelleme ile gelirler fazla düşmedi. Hatta fazla etkilemedi bile küçük rigcileri aksine yararına oldu. Ülkede yangın sel göçmenler vs derken etkileri 1 yıl içinde gözükür. Dolar altın falan fırlar yine seçimin etkisiyle dengelenmeye çalışılabilir ama durumlar cidden sıkıntılı. Ekran kartı ve çip üretimini ve fiyatını etkileyen şu an mining haricinde 2 şey var. Su kıtlığı, pandemi. Araştırabilirsin. Cevabım hayır yükselecek.
RTX 3060'lı sistemlerin fiyatlarına hafiften bindirmeye başlamışlar.

Geri
Yukarı