Ekran kartı fiyatları düşecek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam yeter artık beklemekten sıkıldım, mayıs ayından beri bekliyorum azalacağına daha da artıyor... Bu ne ya az daha zorlasa nesli tükenmekte olanlar listesine girecekler. Yaz bitiyor para da birikti ama yok ekran kartı diye bir şey yok. Evet biliyorum hitabımın kötü olduğunu ancak yine sinir bastı beni, daha ne yapmalıyım ? En sonunda şeytan diyor git PS 4 PRO al, hazır PS Store da indirimdeyken...

Dostlar İzmir Optimum Mediamarkt'te Asus Dual GTX 1060 3 GB modeli 1100 TL'ye satılıyor, alacak varsa alsın. 1 tane vardı ama.

Şubat ayında aldığım 1080 2700 TL iken şu an aynı model hem stokta bulunmuyor olan da 4 bin TL'den aşağı satmıyor. SLI yapmayı planlıyordum ama mining başladım biriktiği kadar biriksin kalanı tamamlarım belki...

Hocam yeter artık beklemekten sıkıldım, mayıs ayından beri bekliyorum azalacağına daha da artıyor... Bu ne ya az daha zorlasa nesli tükenmekte olanlar listesine girecekler. Yaz bitiyor para da birikti ama yok ekran kartı diye bir şey yok. Evet biliyorum hitabımın kötü olduğunu ancak yine sinir bastı beni, daha ne yapmalıyım ? En sonunda şeytan diyor git PS 4 PRO al, hazır PS Store da indirimdeyken...

Hocam tavsiyem Amazon ön sipariş vermeniz olacaktır, ben de öyle yaptım 290 euro'ya sipariş verdiğim ekran kartı şu an 499 euro civarında. Halen amazon'un ucuza ön sipariş verdiği kartlar mevcut. En azından stok olduğunda kargolanacak, 1-2 ay sürebilir tabii. Ama siz yurtiçi mağazalara gelmesini bekliyorsanız gelse bile fiyatlar sizi çok kızdıracaktır. Konsola da yönelebilirsin ancak bu fiyatlar suni, kalıcılığı yok ileride keşke bekleseydim de diyebilirsin o yüzden iyi düşünmelisin.

Hocan siz yine iyisiniz ben yaklaşık 1.5 senedir bekliyorum. En başta bütçem azdı 1500 tl gibi bir fiyata apu alacaktım sonra vazgeçtim 2500 tl bütçem oldu bu seferde Rx ve Gtx 1xxx serisini bekleyin dediker hadi onuda bekledik. Yetmedi bu seferde ryzen bekleyin dediler onuda bekledik, yazın alalım dedik bu seferde ekran kartı yok. Ben herhalde 1 sene daha beklerim :). Bütçe oldu 6000 tl ama piyasada ekran kart yok :).

Hocan siz yine iyisiniz ben yaklaşık 1.5 senedir bekliyorum. En başta bütçem azdı 1500 tl gibi bir fiyata apu alacaktım sonra vazgeçtim 2500 tl bütçem oldu bu seferde Rx ve Gtx 1xxx serisini bekleyin dediker hadi onuda bekledik. Yetmedi bu seferde ryzen bekleyin dediler onuda bekledik, yazın alalım dedik bu seferde ekran kartı yok. Ben herhalde 1 sene daha beklerim :). Bütçe oldu 6000 tl ama piyasada ekran kart yok :).
Hocam teknoloji sürekli gelişiyor. Yetişmek zor yoksa onu bekleyim bunu bekleyim derseniz daha çok beklersiniz...
6Bin lira bütçe ile millet bilgisayar topluyor siz ekran kartı mı alamıyacaksınız. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı