Ekran kartı fiyatları düşecek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim görüşüm bu iş ne kadar hızlı artarsa o kadar hızlı değeri düşer.
Ben ise tam tersini düşünüyorum zira piyasada çok fazla altcoin alternatifi mevcut ve çoğunun yükselme potansiyeli var biri değerini çok fazla kaybederse diğerine yönelebilme imkanın var hal böyle olunca ekran kartları neden eski fiyatlarına geri dönsün ki? Bu iş halen para kazandırıyor, kar sağlıyor.

Borsa gibi değil ki her yükselişin bir düşüşü olsun ekran kartı hocam bu :D Bunlar yükseliyor kalıyor sonra tepede.

Beklerseniz kaybedersiniz. (Kaybediyorum) (y)

Siz neler diyorsunuz. :)
Söylediklerinde haklı. Sonuçta Bitcoin denen illetin belirli bir sınıra ulaştığında artık çıkmayacağını ve üretildikçe çıkma ihtimalinin düştüğünü biliyoruz. Bu durumda kısa süre içerisinde fiyatların düşmesi muhtemel.

Söylediklerinde haklı. Sonuçta Bitcoin denen illetin belirli bir sınıra ulaştığında artık çıkmayacağını ve üretildikçe çıkma ihtimalinin düştüğünü biliyoruz. Bu durumda kısa süre içerisinde fiyatların düşmesi muhtemel.
Buna bağlı olarak değeri de artıyor hocam.

Buna bağlı olarak değeri de artıyor hocam.

Bu beni değil yatırımcıları ilgilendirir. Benim ilgilendiğim kısım ekran kartı fiyatları. Bitcoin tükendiğinde o ekran kartlarının fiyatları tekrardan yarıya düşecektir. Altcoin piyasası ise elektrik fiyatını bile karşılamaz. Bu durumda Bitcoin bittiği an fiyatlar düşecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 Ti bile uygun fiyatlı olarak pazarlandı ama o bile şu an 1000 TL'ye çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşeceğine inanan hala kalbi temiz insanlar var. Umudum kalmadı :ROFL:

Şu madencilik işi bitmeden fiyatlar düşmez. Ama bitersede ikinci elde bir sürü üst yada orta üst seviye kart olur. Satışlarda düşeceği için fiyatlar normale dönecektir. Acelesi olmayan beklesin derim. Bekleyemeyecek olan varsada alacaktır mecburen. Öyle bir durumda iyi bir fiyat araştırmasına girmek gerekli bence. Yapacak bir şey yok şimdilik. Firmalar madencilik için kartlar üretirlerse ve fiyatları ucuz olursa madeci tayfası normal kartların yakasını bırakır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı