Ekran kartı fiyatları düzelir mi?

mustafa721

Kilopat
Daha fazla  
Bu mining çıktığından beridir fiyatlar artıyor. Bu kripto para madenciliği olayının bitme ihtimali varmı? Birde Dünyada çip sıkıntısıda var.

Bu fiyatlar düzelir mi? En azından normale yakın seviyelere gelir mi? Şu an imkansız yani imkansız iyi bir ekran kartı almak.

Son düzenleme:
8 GB ve üstü ekran kartlarına mining gelirine göre değer biçiliyor. Dolar bu seviyede olduğu sürece kartların fiyatı şu an için normal. Düşmesi için ya kripto para piyasasında büyük bir düşüş gerekli ya da dolar düşecek. İlki daha olası.

Şaka mı bu. Başka gezegende mi yaşıyorsunuz. Google'a girip dolar yazmanız yeterli.
Yine aşırı anormal fiyatlar. Evet kur uçmuş kabul ediyorum. Ama ekran kartlarında olağanüstü bir fiyat artışı var. Eskiye göre fiyatlar 7 8 katına çıkmış.

Yine aşırı anormal fiyatlar. Evet kur uçmuş kabul ediyorum. Ama ekran kartlarında olağanüstü bir fiyat artışı var. Eskiye göre fiyatlar 7 8 katına çıkmış.

Dostum çünkü kripto paralar 2 yılda 10 katına çıktı. Ekran kartlarına artık sadece oyun gözüyle bakamazsın, bakabileceğin ekran kartları RTX 30 serisi, LHR kilidi olan kartlar. O kartları miningle uğraşan insanlar daha az alır, çünkü LHR'li kartlar.

Büyüklerin zamanında doğru kararlar verseydi düzelme umudu olurdu. Bu saatten sonra bir şeyler iyiye gitme eğiliminde olursa 2030'da yeni bilgisayarını alırsın.

Geri
Yukarı