Ekran kartı fiyatları ne zaman düzelir?

Fırsatçı insanlarımız, bakkal bile yönetmeyi bilmeyen yöneticilerimiz, pandemi ortamı ve taşımacılık düzelmeden fiyatlar da inmez, yüzümüz de gülmez...

Kardeşim serbest piyasayı kontrol edemezsin bütün dünyada düzelir bizim burada gene düzelmez o yüzden eline güzel bir fırsat geçerse almaya bak.

Almanya'daki 400 euro olan ekran kartı burada en az 600 euro. Yani tespit çok doğru. Bizde düzelmez.

2022 ortalarındanda BTC eyh çökecektir fiyatlar düşer bu sefer stok yapacağım :)

Dayanağınız nedir acaba?

Daha önceden ETH nasıl 1300 dolara çıkıp 70 dolara kadar düştü RX 580'ler 2000 TL'lerden düştü 1000 TLlere sonra geri çıktı dayanagım budur.

Zira şu anda zaten bu düşüş başladı, şu an de miyim biraz oldu yavaş yavaş incitmeden incitmeden düşüyor. BTC ETH düşmememe gibi şansı yok benim gözümde. Dayanak kendim. :)

2017 ‘de (2018 de olabilir şu an tam hatırlayamadım.)70 tane RX580 aldım mining için 5 ay sonra 1300 doları gördü oh dedim. Demez olaydım :) güzel bir çakıldı 70'lere kadar elektriği bile karşılamadı o zaman onları 2000 TL'den almıştım 1000 TL'den zorla satmıştım 1000 TL'nin altında satılıyordu sahibinden sitesinde.

Şöyle bir durum her zaman var tabii ki BTC ya da ETH olumlu güzel haber olur giyatlar çıkar bırak düşmeyi kartların fiyatları o zaman daha da yükselir.

Geri
Yukarı