Ekran Kartı Furmark Testi Değerleri

andeinerstelle

Hectopat
Oyunlarda donma sorunu yaşadığım için Furmark testi yaptım fakat sonucun ne ifade ettiğini anlayamadım. Anlayanlar söyleyebilir mi?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sıcaklığı iyi görünüyor. Donma derken açar mısınız konuyu? Sistem özelliklerinizi de belirtin. Ayrıca hangi oyunlarda yaşadığınızı da yazarsanız iyi olur. Güncel oyunlardaysa VRAM yetersizliği takılmalara sebebiyet verebilir.

Ekran kartı sıcaklığı iyi görünüyor. Donma derken açar mısınız konuyu? Sistem özelliklerinizi de belirtin. Ayrıca hangi oyunlarda yaşadığınızı da yazarsanız iyi olur. Güncel oyunlardaysa VRAM yetersizliği takılmalara sebebiyet verebilir.
Donma dediğim oyunlara başlayınca biraz geçiyor Bi 10dk kadar sonra Bi an da ekran donuyor fakat bilgisayar çalışmaya devam ediyor alt tab çalışıyor sekmeler gözüküyor ama sekmelere geçiş yapamıyorum. Oyunlar skyrim lol tarzı. İ5 4460 işlemcim 8 GB da ramım var

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı