Ekran kartı geç açılıyor

Ekran kartı ve RAM değişikliği yapmışsınız.

Palit RTX 4070 Super Dual kartta 7168 CUDA Core vardır.
Palit RTX 4070 Dual kartta ise 5888 CUDA Core vardır.
Sonuç olarak bu sistemin geç açılması çok garip geliyor.
Güç ve uyku seçeneklerinden hızlı başlatmayı aç aktif durumda mı?
Şu an evde değilim. Ayarlara gidince bakayım tekrar. Ama sorun sanki yazılımsal değil gibi. Çünkü ekran kartı videoda görüldüğü gibi geç devreye giriyor.

Bilgisayarı açtıktan yaklaşık 25 saniye sonra ancak ekran kartına güç gitmeye başlıyor ve ekran ancak o zaman açılıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Aşağıda videoda paylaştım. Sonradan yanan beyaz ışık ekran kartına ait.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam PSU kaç wat?

Bilgisayarı açtıktan yaklaşık 25 saniye sonra ancak ekran kartına güç gitmeye başlıyor ve ekran ancak o zaman açılıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Aşağıda videoda paylaştım. Sonradan yanan beyaz ışık ekran kartına ait.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Anakartın Debug LED'lerinde durum nedir yani PC açılırken ledlerde bir yerde takılma gibi bir şey oluyor mu?

Ekran kartı ve RAM değişikliği yapmışsınız.

Palit RTX 4070 Super Dual kartta 7168 CUDA Core vardır.
Palit RTX 4070 Dual kartta ise 5888 CUDA Core vardır.
Sonuç olarak bu sistemin geç açılması çok garip geliyor.
Güç ve uyku seçeneklerinden hızlı başlatmayı aç aktif durumda mı?
Hızlı başlatmayı aç seçeneği aktifti. Yani tik vardı. Tiki kaldırdım. Pc'yi tekrar açtım değişen birşey olmadı. Ekran kartı yine geç devreye girdi

Anakartın Debug LED'lerinde durum nedir yani PC açılırken ledlerde bir yerde takılma gibi bir şey oluyor mu?
Eğer gözümden kaçmadı ise , öyle birşey göremedim. Bir sorun yok gibi görünüyor

Yok mı bir önerisi olan 🤔

Asus'un websitesinde şöylebirşey buldum. Güç tuşunun ışığının yanıp sönmesi ile ilgili. Qled core sorunlarını böyle anlıyormuşuz sanırım. Bende güç tuşuna basında güç tuşunun yanındaki mavi ışık yanıp sönüyor sonra sabit hale geliyor. Aşağıya videosunu paylaşıyorum.

???

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı