Ekran kartı görüntü vermiyor

luclian

Centipat
Görüntüyü ekran kartından almaya çalışınca Windows açılırken res atiyor. Başka ekran kartından da denedim olmadı. Başka kablo kullandım olmadı ama onboard yapinca görüntü geliyor, sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden kullandim ama bir sorun yoktu hem de 2 tane ekran kartinda denedim olmadı

ASUS HD 6570 diğer denediğim de GF7200GS
Hocam konu dışı ama o ekran kartını nereden temin edebilirim? Sırf oyun için alacağım. Yine çoğu oyunu kasmadan oynatıyor.

Hocam konu dışı ama o ekran kartını nereden temin edebilirim? Sırf oyun için alacağım. Yine çoğu oyunu kasmadan oynatıyor.
2. el bakabilirsin.
Ya denediğiniz iki kart arızalıdr ya da soket arızalıdır, yine başka kart ile deneyin veya kartları başka sistem ile deneyin.
Bunda önce BIOS güncellemistim ondan sonra oldu bu. Sistem geri yükleme yaptım onboard ile yine olmadi. Acaba eski BIOS sürümünü yüklesem düzelir mi?

Sistem geri yükleme ile BIOS güncelleme işlemi geri alınamaz, eğer sorun BIOS güncelleme kaynaklı ise onboard girişten görünt, alıp eski BIOS sürümünüzü flasha attıktan sonra eski BIOS sürümünüze dönebilirsiniz. Düzeleceği hakkında kesin bir şey diyemem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı