Ekran Kartı Hakkında Yardım Rica ediyorum

serdar84

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525950889
Arkadaşlar Geçen hafta içinde bilgisayarımda internette dolaşıyordum birden bilgisayar kendini resetledi kapandı açıldı. açıldıktan sonra ekranın tamamında çeşitli renklerde çizgiler çıktı. masaüstüne bilgisayar gelmiyor simgeleri falan göremiyorum yani haraket etmiyor Mouse. sonrasında bir arkadaşımdan grafik kartı aldım eski bi kart 512 mb sanırım taktım 1-2 gündür bu kartı kullanıyorum hiç bir şekilde sorun yok, sanırım grafik kartım bozuldu yada arızalandı. Tamir için bu haftasonu servisle görüşeceğim bakalım ne diyecekler, eğer arızası büyük yada maliyetli olacaksa Yeni grafik kartı almayı planlıyorum düşündüğüm grafik kartı: "Sapphire R9 270X DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2" veya "Sapphire HD7850 dual-x oc gddr5 2gb 256 bit" benim endişem şu yönde benim sistemim bu ekran kartlarını kaldırır mı yada kaldırsa bile ekran kartı tam performanslı şekilde çalışır mı. Yardımlarınızı rica ediyorum.

Sistemim şöyle: 2010 yılında almıştım.
İşlemci: İntel İ5 Quad core 2,66 8mb cache
Anakart: Asus P7P55D DDR3
Ram: Kingstone Hyperx DDR3 1600 Mhz 4 GB
Güç kaynağı: Thermaltake 500 Watt
Eski ekran kartı: Ati sapphire HD4870 toxic 1 GB 256 bit
İşletim sistemim: Windows 7 64 bit

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı