Ekran kartı hariç 900 TL'ye sistem toplama

CanErginar

Hectopat
Daha fazla  
  • AMD A8 5600K SOKET FM 3.6 4MB Cache 32nm işlemci + hd7560d GPU
  • ASUS A85XM-A AMD A85X Soket FM2 DDR3 1866 MHZ SATA 3.0 USB 3.0 HDMI
  • 4GB Ripjaws DDR3 1600MHZ CL9 1.5V Tek modüllü
  • WD 3.5" 1Tb Caviar Blue Sata 3.0 7200Rpm 64mb Cache harddisk
  • GIGABYTE GZ-C135 350W MidT ATX SİYAH KASA
  • ASUS DRW-24F1ST 24X DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI
  • SAPPHIRE ATİ RADEON HD5670 1GB 128Bit Fanlı ekran kartı
Arkadaşlar bu sistem. Ekran kartına eski PC'min ekran kartı olduğu için para vermedim ekran kartı hariç diğer parçalar 900 TL tuttu. Çok oyun oynayan bir insan değilim ama Battlefield 3 mediumda çalıştırmasını isterim açıkçası. Bu konuda görüşlerinizi bildirmenizi isterim. Bu fiyata Vatan Computer'da daha iyi PC olmaz dediler. Sizce de öyle mi? Bir de parçaların birbirine uyup uymaması beni tedirgin ediyor.

Şimdiden sorumla ilgilenenlere teşekkür ederim. :)

Not: PC'den pek anlamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan Bilgisayar sizi kandırıp ileride ekran kartı da satmak istemiş sadece. O ekran kartına i7 5960X işlemci de taksanız BF3'ü mediumda oynayamazsınız. APU sistem toplayabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar sizi kandırıp ileride ekran kartı da satmak istemiş sadece. O ekran kartına i7 5960X işlemci de taksanız BF3'ü mediumda oynayamazsınız. APU sistem toplayabilirsiniz.

Ekran kartı eski PC'nin. Ekran kartını Vatan'dan almıyorum ve birkaç kişiden duyduğum kadarıyla işlemcinin içindeki grafik işlemcisiyle BF3 medium da çalıştırır diyorlar ama çok sağol yardımcı olduğun için. Bir de bir şey soracağım. 350W yeterli olur mu? Aklıma takıldı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı