Ekran kartı hatası donanımsal mıdır?

Arseyus

Kilopat
Daha fazla  
İkinci el bir kart aldım.
Oyunda drop yiyor ve ekran donuyor.
AMD hata raporu çıkıyor.

"sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit ettik"​

Bu hatanın donanımsal kaynaklı bir nedeni olabilir mi?
Hiç uğraşmak istemiyorum eğer donanımsal olma ihtimali varsa direk geri vereceğim satıcıya.

Teşekkürler.

İkinci el bir kart aldım.
Oyunda drop yiyor ve ekran donuyor.
AMD hata raporu çıkıyor.

"sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit ettik"​

Bu hatanın donanımsal kaynaklı bir nedeni olabilir mi?
Hiç uğraşmak istemiyorum eğer donanımsal olma ihtimali varsa direk geri vereceğim satıcıya.

Teşekkürler.

Donanımsal olabilir.
Fullmark ta test ettiniz mi?

Eski sistem normal çalışıyorsa karttandır. DDU ile sürücüleri silin ve WHQL sürüm sürücü yükleyin. OCCT ile de kartı test edebilirsiniz.

Bencede öyle yapın.
Bu arada kart ne?
Eskiden böyle bir sorun var mıydı?
Asus R7 370 strix model.
Bugün birisinden aldım test edicem dedim ve çıkan bu sorun için kendisine bildirdim 2 gün daha süre istedim durumu anlattım çünkü. Daha önce GT 1030 ve R7 265 takmama rağmen bu sorun yoktu. Ancak bu asus karta çıktı problem. 2 gün beklemiyeceğim galiba yarına kadar çözemez isem direk iade etmeyi düşünüyorum.
Eski sistem normal çalışıyorsa karttandır. DDU ile sürücüleri silin ve WHQL sürüm sürücü yükleyin. OCCT ile de kartı test edebilirsiniz.
Hepsi yapıldı hocam sonuç alamadım.
Şimdi 2 seçenek var önümde eski bir sürücü bulmak oda çözüm olmazsa başka bir ssd driver kurmak. Bu iki yöntemde sonuç vermezse yarın iade etmeyi düşünüyorum.

ASUS R7 370 STRIX model.
Bugün birisinden aldım test edeceğim dedim ve çıkan bu sorun için kendisine bildirdim 2 gün daha süre istedim durumu anlattım çünkü. Daha önce GT 1030 ve R7 265 takmama rağmen bu sorun yoktu. Ancak bu ASUS karta çıktı problem. 2 gün beklemiyeceğim galiba yarına kadar çözemez isem direk iade etmeyi düşünüyorum.

Hepsi yapıldı hocam sonuç alamadım.
Şimdi 2 seçenek var önümde eski bir sürücü bulmak oda çözüm olmazsa başka bir SSD driver kurmak. Bu iki yöntemde sonuç vermezse yarın iade etmeyi düşünüyorum.

Başka SSD deneyin olmaz ise hiç beklemeden iade edin, sıkıntı çıkarabilir satıcı.
2 gün beklemeyin bence.

Geri
Yukarı