Ekran kartı için nasıl para biriktirebilirim?

DarlinBerk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle benim i3 4150 işlemcim GTX 1050 ekran kartım var ve bunların düşük olduğunu düşünüyorum. Çalışmayı çok istedim fakat çalışamadım nasıl para biriktirebilirim ekran kartı almayı düşünüyorum 2 el olarak.

Alacağınız yeni bir ekran kartının darboğaz yapma olasılığı yüksek. Ekran kartının yanı sıra işlemci ve dolayısıyla anakart için de para biriktirmeniz lazım.

Ekran kartı gibi donanım biriktirme işi kısır bir döngüdür. Sen yıllardır biriktirirsin bir bakmıssın fiyatı ucmuş. Yıllar sonra parayı denkleştirince artık o ekran kartı iş görmez duruma gelir. Yani senin kısa yoldan çok para kazanman lazım bu da böbrek satısı :)

Merhaba öncelikle benim i3 4150 işlemcim GTX 1050 ekran kartım var ve bunların düşük olduğunu düşünüyorum. Çalışmayı çok istedim fakat çalışamadım nasıl para biriktirebilirim ekran kartı almayı düşünüyorum 2 el olarak.
Animasyon , edit vb. şeyler uğraşabilirsin. Eğer kendini burada geliştirirsen para kazanabilirsin. Tabi yapacağın işi iyi yapman gerek yani iyi öğrenmen gerek.

Merhaba öncelikle benim İ3 4150 işlemcim GTX 1050 ekran kartım var ve bunların düşük olduğunu düşünüyorum. Çalışmayı çok istedim fakat çalışamadım nasıl para biriktirebilirim ekran kartı almayı düşünüyorum 2. el olarak.
Ekran kartı alırsan yanına işlemci alman gerekecek. İşlemciyi de aldın o zaman bunlara PSU lazım. E bu kadar iş yapmışken RAM takmamak olmaz. Hani bana M.2 SSD? Böyle böyle uzar senin sistemin. Sen bu sistemin keyfini çıkarmaya ve para biriktirmeye bak. Paran birikince sıfırdan sistem dizersin.

Çalışmıyorsan veya herhangi bir gelirin yoksa çok zor. Ekran kartı aldın, işlemci gerekir. Onlar için ana kart.

Kısa zamanda kazanamıyorsan ekran kartını sat. Gereksiz, kullanmadığın eşyalarını sat. Ailenden para iste al. Ama belirttiğim gibi diğer donanımları da geliştirmelisin.

Para biriktirmeye çalışırsan yıllarca zaman lazım. O zamana kadar eskiyecek o ekran kartı.
Ha şöyle bir şey var benim gibi 2001 - 2009 arası zamanından kalma şeyleri kullanmak istersen sana kalmış :D

Çalışmıyorsan veya herhangi bir gelirin yoksa çok zor. Ekran kartı aldın, işlemci gerekir. Onlar için ana kart.

Kısa zamanda kazanamıyorsan ekran kartını sat. Gereksiz, kullanmadığın eşyalarını sat. Ailenden para iste al. Ama belirttiğim gibi diğer donanımları da geliştirmelisin.

Para biriktirmeye çalışırsan yıllarca zaman lazım. O zamana kadar eskiyecek o ekran kartı.
Ha şöyle bir şey var benim gibi 2001 - 2009 arası zamanından kalma şeyleri kullanmak istersen sana kalmış :D
Peki bu ekran kartını ne kadara satabilirim ?

Oncelıkle grafik tasarım animasyon vb ogrenmeye çalış bionluk fiver gibi sitelerde becerilerini sat ondan sonra 2 adet Instagram hesabı aç bu hesaplardan birisi grafik tasarım için olsun 2. ise dropshipping yapmak için kendine birkaç tane güvenilir tedarikçi bul onlar 200 TL'ye satıyorsa sen 220'ye sat parani biriktir.

Geri
Yukarı