Ekran Kartı İçin Vertical Riser Önerisi

Tolgahan1997

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, kasama ses kartı sığmadığından ekran kartını dik takmak zorunda kaldım. P600S kasa kullanıyorum. Hangi vertical riser modelini önerirsiniz?

Hocam son olarak Cooler Master, Corsair ve Phanteks uzatma kabloları arasındaki fiyat farkı neden değişiyor? Phanteks 250 TL, Cooler Master 300 TL iken Corsair 500 TL mesela. Bir fark var mıdır?

Phanteks ile Cooler Master arasında büyük kalite farkı var. Corsair ile CM arasında fiyatı kadar fark yok. İsterseniz Corsair alabilirsiniz. Phanteks önermem ama.

Phanteks ile Cooler Master arasında büyük kalite farkı var. Corsair ile CM arasında fiyatı kadar fark yok. İsterseniz Corsair alabilirsiniz. Phanteks önermem ama.
Yok Phanteks alacağımdan değil tabi parayı çöpe atmakta mantıklı değil fakat niye 200 TL fiyat farkı koyduklarını anlamaya çalışıyorum.

Yok Phanteks alacağımdan değil tabii parayı çöpe atmakta mantıklı değil fakat niye 200 TL fiyat farkı koyduklarını anlamaya çalışıyorum.

Burada biraz marka fiyatı işin içine giriyor. Corsair'in tüm ürünleri diğer ürünlere göre daha pahalı. Ama ortada çok büyük bir fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı