Ekran kartı ideal sıcaklığı nedir?

Iyi sayilir aslinda bu arada GT 1030 MSI OC Edition satiyorum fansiz yeni ekran karti alacağım durumum 0 buyuk ihtimal ile GTX 970 alirim eger lazimsa ya da ekran karti satiyorsan 2K alti 2. el alirim ilgilenmiyorsan cevap vermene gerek yok bu arada God of War da 4xmsaa yi cok arttirma fszla anlamazsin farki ama cok yorar ekran kartini malum yeni teknolojili bir ekran karti.

4060 Ti var bende GoW'da gördüğü maksimum sıcaklık 64 derece. Kaydı da bugün öğlen sıcağında aldım evin içinde yanıyoruz mübarek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzel değer. Fan hızı nedir?

Artış normal ama 80 ve üstü değil. Benim kartım oyuna göre 55 ve 65 derece arası değişiyor. RX580 gibi ısınan bir kart kullanıyorum. Sizin kartınız nedir? R9 280X gibi bir modelse normal karşılanabilir.
Rtx 3090

Bence en fazla 75 olmali ben 75'i gecince vantilator tutarak oynuyorum ekran karti cok isinirsa FPS dusebilir ve yoruldugu icin daha cok bakim yapmalisiniz ve kullanim suresi kisalir 3060 4070 gibi yeni kartlar kullaniyorsaniz ve yuksek grsfikli oynuyorsaniz normaldir.
3090 var dediğim oyuna girince direkt oluyor.

Bu değer kartın soğutmasına, çektiği güce, fan hızına göre değişir. Tam olarak hangi kartı kullandığınızı ve hangi fan hızında kaç derecede çalıştığını paylaşırsanız net yorum yapılabilir.
Fan hızına vb. bakmam lazım kart 3090

Yeni konular

Geri
Yukarı