Ekran kartı ısınınca bilgisayar kapanıyor

tryngar

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarımın güç kaynağı yanmıştı. Şu an yeni güç kaynağı taktım kullanıyorum. Ama kasanın altında delik olduğu için PSU fanını aşağı yaptım. Ekran kartı fanıyla PSU neredeyse yapışık arada 1 2 cm var. Ekran kartı örneğin Fortnite oyununda 85 90 dereceyi buluyor kasada işlemci fanı ve ekran kartı fanı dışında fan yok. Kasam Aerocool Cylon.

Arkadaşlar bilgisayarımın güç kaynağı yanmıştı. Şu an yeni güç kaynağı taktım kullanıyorum. Ama kasanın altında delik olduğu için PSU fanını aşağı yaptım. Ekran kartı fanıyla PSU neredeyse yapışık arada 1 2 cm var. Ekran kartı örneğin Fortnite oyununda 85 90 dereceyi buluyor kasada işlemci fanı ve ekran kartı fanı dışında fan yok. Kasam Aerocool Cylon.
Sorunu kendiniz cevaplandırmışsınız zaten ısınmadan dolayı kapanıyor diye ve kasaya ekstra en azından 1 tane egzoz fanı almanı tavsiye ederim.

85 90 derecede ekran kartı yüzünden bilgisayarın kapanması normal değil. PSU'nun yanmasından kaynaklanan farklı problemler vardır burdan tahmin edemeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı